Priyanka Chopra: Boğazıma Sarılınca Repliğimi Unuttum

Shah Rukh Khan ve Priyanka Chopra, ekrandaki en heyecan verici çiftlerden birini oluşturuyor. Sıradan bir romantik çift değiller, ancak ikili Don ve Don 2 gibi filmlerde aralarındaki kimyayla insanların kalbini kazandılar. Bir keresinde Don'un devam filminin çekimleri sırasında bir olay yaşanmış ve ilginçmiş.

Don ve Don 2'de Shah Rukh bir suçluyu oynarken, Priyanka bir Interpol polisini oynadı. Unutmayalım, o SRK'nin sevgilisiydi. Ekrandaki uyum o kadar iyiydi ki, medyada gerçek hayatta çıktıklarına dair söylentiler vardı. Sabır çekiyoruz hep birlikte.
Priyanka Chopra, milyonlarca kız gibi her zaman Shah Rukh Khan'ın hayranı olmuştur. Şans eseri, Khan'ın karşısında önemli bir karakteri canlandırdı. Ancak Don 2'nin çekimleri sırasında oyuncu bir sahneyi çekerken çok korkmuş.
Priyanka Chopra'nın paylaştığı gibi, sahnede Shah Rukh Khan boğazını sıkıca tutuyordu. Sahne o kadar yoğundu ki Priyanka repliklerini unuttu ve zihni tamamen boştu. News18'e göre Priyanka Chopra, ''Shah Rukh Khan boğazımı tuttuğunda çok gergindim ve diyaloğumu unuttum. Repliklerimin ne olduğunu hatırlayamıyordum.''
Bu hatırlanması arzu edilen bir şey sayılmaz, ama kesinlikle unutulmaz bir olay onun için. Bu arada, oyuncu yakın zamanda IANS ile bir röportaj yaptı. Baskı altındayken daha iyi performans gösterdiğini ancak stresi diğer insanların beklentilerinden almadığını söyledi.
Şu anda yıldız performanslarıyla uluslararası alanda dalgalar yaratan eski dünya güzeli, kendisine her zaman bunu yapamayacağının söylendiğini söyledi. Hindistan'ın en yüksek ücretli ve en popüler eğlence sanatçılarından biri olan Priyanka Chopra, IANS ile yaptığı samimi bir sohbette herkesin yanıldığını kanıtlayarak, ''Kendime baskı yapıyorum. Kendime baskı uyguladığımda daha iyi performans gösteriyorum, kararlar alıyorum ve baskı altında iyi çalışıyorum. Ama diğer insanların beklentilerinden baskı almıyorum.''

Kaynak: https://www.koimoi.com/bollywood-news/when-shah-rukh-khan-grabbed-priyanka-chopra-throat-she-forgot-her-lines/

Yorumlar

BU HABER HAKKINDAKİ DÜŞÜNCELERİNİZ NELER ?