Ranbir Kapoor SLB'nin Ona Nasıl Davrandığını Açıklıyor

Ranbir Kapoor, akıllı senaryo seçimi ve çok yönlü oyunculuğuyla ülke çapında büyük bir hayran kitlesine sahip. Hayattaki öğrenme deneyimleri hakkında her zaman oldukça vokal oldu. Bu deneyimlerinden biri de yönetmen Sanjay Leela Bhansali. Yakın zamanda halka açık bir etkinlikte gerçekleşen bir etkileşimde, oyuncu, Black filminde yönetmen yardımcısı olarak çalışırken kendisine nasıl davranıldığını açıkladı.
Ranbir, Amitabh Bachchan ve Rani Mukerji'nin başrollerde yer aldığı Bhansali's Black filminde yönetmen yardımcısı olarak çalıştı. Birkaç yıl sonra Ranbir, Bollywood'da ilk çıkışını Sanjay Leela Bhansali'nin 2007 yönetmenliği olan Saawariya ile yaptı. Film gişede iyi sonuç vermedi ama genç Kapoor önümüzdeki birkaç yıl içinde bir aktör olarak gelişmeyi başardı.
Ranbir Kapoor kısa süre önce başkentte, büyükbabasının anıları Raj Kapoor: The Master At Work'ün piyasaya sürüldüğü bir etkinliğe katıldı. Törende aktör ve amcası Randhir Kapoor, film yapımını ve yıllar içinde nasıl değiştiğini tartıştılar.
Ranbir Kapoor bu bakış açısına katkıda bulundu ve öğrenme deneyiminin Sanjay Leela Bhansali ile nasıl olduğunu ortaya koydu. ''Benim kuşağımdaki film yapımcılarının yalnızca ticari yönün arkasında koştuğunu söylemiyorum…Bhansali'ye filmde yardım ettiğimde, bana gerçekten yönetmen yardımcısı gibi davranırdı. Ben saatlerce diz çökerdim, bize vururdu, bizi pek bir kullanırdı… Bu sizi sadece sertleştirir ve dünyaya hazırlar.'' dedi. Ranbir'in bu sözlerine son derece katılıyorum. Hayatta eğitmenlerimiz bizi el bebek gül bebek büyütmemeli. Hadi yine günün dersi olsun.

Yorumlar

BU HABER HAKKINDAKİ DÜŞÜNCELERİNİZ NELER ?