Ranveer Singh ve Alia Bhatt Bu Filmde Samimi Sahnelere Ne Diyor?

Hem Ranveer Singh hem de Alia Bhatt başkalarıyla bir birliktelik içindeyken, Karan Johar'ın Dharma Productions elinden çıkacak olan aşk hikayesi Rocky Aur Rani Ki Prem Kahani'de öpüşmeyi kabul ederler miydi? Çok merak edilen bir soruymuş bu. Ama neden sorguluyorlar anlamadım. Zaten Gully Boy'da öpüşmüşlerdi.
Görünüşe göre Johar'ın filminde, ekrandaki her iki oyuncunun da buna yaklaşmaya isteksiz olduğu bir söylenti var. Birimden bir kaynak, "Deepika Padukone ve Ranbir Kapoor'un Ranveer ve Alia'ya ekrandaki yakınlık hakkında gerçekten bir şey söyleyip söylemediklerini veya Ranveer ve Alia'nın gerçek hayattaki ortaklarına bağlılık duygularına saygı duyarak ekranda öpüşmekten çekinip hissetmediklerini bilmiyoruz. Ama şimdiye kadar Karan Johar'ın filmi için öpüşmeye isteksizler." Hele hele. Göreceğiz.
Belki Deepika Padukone ve Ranbir Kapoor ekranda öpüşmeyeceklerine söz verirlerse, diğerleri de yapmaz.
Filme gelince, Rocky Aur Rani Ki Prem Kahani, Karan Johar'ın sonuncu filmi Ae Dil Hai Mushkil'den beş yıl sonra yönetmenliğe dönüşünü gösteriyor bize. Ayrıca Shabana Azmi, Dharmendra ve Jaya Bachchan Dharma Productions'ın başrollerini paylaştığı girişim, 10 Şubat 2023'te piyasaya sürülmeye hazırlanıyor. Hadi bakalım. İsmi klasik olsa da başrollerden yana umudum var.


Yorumlar

BU HABER HAKKINDAKİ DÜŞÜNCELERİNİZ NELER ?