Riske Girmemek İçin İyice Erteliyorlar

Hindistan'da sinemalar açıldı ve birkaç film şimdiden vizyona girmek için sıraya girdi. Sırada vizyona girmek için bekleyen birkaç filmi olan bir Bollywood oyuncusu da Kangana Ranaut. Tejas'tan Dhaakad'a kadar oyuncunun sinemalarda gösterime girecek ya da yapım aşamasında olan potansiyel hit filmleri var. En son haber şimdi Dhaakad'ın başlangıçta planlandığı günde yayınlanmayabileceğini iddia ediyor.

Yakın tarihli bir habere göre, filmin yapımcıları vizyon tarihini 8 Nisan 2022'den Mayıs 2022'ye ertelemeyi planlıyorlar. Bir şeyler ertelene ertelene bir hal oldu yahu.
Pinkvilla tarafından bildirildiği üzere, Kangana Ranaut'un Dhaakad'ının gelişimine yakın bir kaynak, yapımcıların gişe rekabetinden uzaklaştığını ortaya koydu. Bilmeyenler için Nisan 2022'de KGF: Chapter 2 ve Laal Singh Chaddha gibi büyükler de dahil olmak üzere birçok film vizyona girecek. Ranaut'un 8 Nisan'da vizyona girmesi gereken filmi hiçbir büyük filmle çakışmayacak olsa da, ileri tarihteki haftalarda Yash ve Aamir Khan'ın başrollerini paylaştığı filmlerin vizyona gireceği görülüyor.
Kaynak, daha da ileri giderek, bu iki merakla beklenen filmde büyük rekabeti sezen yapımcıların Kangana Ranaut'un Dhaakad'ını daha dolgun bir gişe hasılatı için ertelemeye karar verdiklerini söyledi. Habere göre, film şimdi 20 Mayıs 2022'de vizyona girecek.
Dhaakad'dan bahsetmişken filmde Kangana Ranaut'un şiddetli bir dövüşçüyü oynadığı görülüyor. Razneesh Ghai tarafından yönetilen film, başlangıçta Hindistan'ın ilk kadın liderliğindeki aksiyon gerilim filmi olarak ilan edildi. Buradaki rolü için başrol oyuncuları Arjun Rampal ve Kangana yoğun bir eğitimden geçti. Film daha önce Ekim 2021'de vizyona girecekti ancak pandemi ve sinemaların kapalı olması nedeniyle ertelendi.

Kaynak: https://www.koimoi.com/bollywood-news/kangana-ranauts-dhaakad-postponed-to-avoid-competition-from-kgf-chapter-2-laal-singh-chaddha/

Yorumlar

BU HABER HAKKINDAKİ DÜŞÜNCELERİNİZ NELER ?