Sakız Yüzünden Kavga Etmişler

Raveena Tandon ve Salman Khan birlikte 90'larda çok sayıda filmle karşımıza çıktılar. Bugün kendisi de büyük bir yıldız olan Raveena, 1991 yapımı Patthar Ke Phool filminde Dabangg yıldızının karşısında oyunculuk yaptı. Daha önce filmin çekim günlerini hatırlayan oyuncu, Salman ile sakız yüzünden bile kavga ettiğini iddia etti.

Raveena Tandon, 2017 yılında RJ Anmol'ün 'My Life My Story' adlı sohbet programı ile yaptığı sohbette onun ve Salman Khan'ın hayatını, Patthar Ke Phool setlerinde nasıl çok kavga ettiklerini anlattı. Salman kadının suratına sakız patlatmış resmen.
RJ ile konuşan Raveena Tandon, ''Salman Khan ve ben önemsiz meseleler üzerinde çok kavga ederdik. Bir sakız için kavga ettik! Ama dürüst olmak gerekirse, Salman özünde harika bir insan. Arkadaşım olarak yanımda olan bir kişinin ismini vermem gerekirse, bu o olurdu. Diğerleri ihtiyaç duyduklarında sırtlarını dönerler, ancak Salman her zaman bir dost olarak sözünü yerine getirdi. Ona ihtiyacım olduğunda her zaman yanımdaydı."
Aktris sözlerine şöyle devam etti: ''Patthar Ke Phool setinde olduğumu ve fotoğraf çekimini bitirdiğimizi hatırlıyorum. Çok heyecanlıydım ve özel günümde birinin beni şımartması gerektiğini düşünüyordum. Ancak fotoğraf çekimi sırasında Salman yüzümün yakınında bir sakız patlattı. çok sinirlendim Sonra şiddetli bir kavga ettik. Ben de yüzüne bu şekilde sakız patlatmam gerektiğini söyledim. Aksi takdirde onu affetmeyeceğim.''

Kaynak: https://www.koimoi.com/bollywood-news/when-raveena-tandon-fought-with-salman-khan-on-the-sets-of-patthar-ke-phool-over-a-bubble-gum/

Yorumlar

BU HABER HAKKINDAKİ DÜŞÜNCELERİNİZ NELER ?