Salman Khan Yılan Tarafından Isırıldı

Bollywood'umuzun önde gelenlerinden Salman Khan, pazar günü geç saatlerde Panvel'deki çiftlik evinde bir yılan tarafından ısırıldı. Hemen Navi Mumbai'deki Kamothe hastanesine kaldırıldı. Neyse ki ısırdığı yılan zehirsiz bir yılandı. Oyuncu, tedavisini tamamladı ve şimdi tamamen iyileşti.

Bildirildiğine göre, Salman Khan'ın eli yılan tarafından ısırıldı, ancak oyuncunun şimdi daha iyi durumda olduğu bildirildi. Ona bir zehir önleyici ilaç verildi ve birkaç saatlik gözlemin ardından oyuncunun eve gitmesine izin verildi. 26 Aralık sabahı saat 9'da taburcu oldu ve şu anda çiftlik evinde dinleniyor.
Salman Khan, olayın yaşandığı 56. doğum gününü kutlamak için çiftliğine gitti. O sırada bahçede bazı arkadaşlarıyla oturmuş sohbet ediyordu. Salman'ın çiftlik evinin bahçe alanı çok büyük ve çok sayıda orman var ve öyle bir arazide oturuyor. Şimdi, iyileştiği için bugün büyük bir parti düzenleyeceği tahmin ediliyor. Parti yapmaya bahane ahhaha.

Kaynak: https://www.bollywoodhungama.com/news/bollywood/salman-khan-gets-bitten-snake-farmhouse-panvel-discharged-hospital/

Yorumlar

BU HABER HAKKINDAKİ DÜŞÜNCELERİNİZ NELER ?