Shah Rukh Khan Eski Haline Dönmeye Başlıyor!

Neredeyse iki yıllık bir aradan sonra, Shah Rukh Khan nihayet film çekimlerine başladı ve uzun saçlarıyla çok beklenen 'Pathan' filmi hayranlarını çok heyecanlandırdı. Ünlü oyuncunun İspanya'daki Pathan'ın son programına başlaması planlanıyordu ancak Aryan Khan davası nedeniyle ertelenmek zorunda kalmıştı hatırlarsanız. Bununla birlikte, raporlara göre, Shah Rukh da artık çekime geri dönmek için hazır.

Bir aydan fazla bir süredir oğlu için yasal mücadeleyi yürütmekle meşgul olduğu ve ona zarar verdiği için Shah Rukh için zor bir zamandı. Adamın kasları eridi gitti ve diyet planı ve fitness rejimi de bozuldu. Şimdi her şey yolunda şükür ve deneyimli oyuncu, hem yakında çıkacak filmleri 'Pathan' hem de 'Atlee'nin sıradaki filmi için fiziği üzerinde çalışmaya başladı. Daha önce olduğu gibi çok fazla enerjiyle dolu olan Shah Rukh, tekrar forma girmek için düzenli olarak spor salonuna gidiyor.
Bu arada, 'Pathan' ve Atlee'nin filminin yanı sıra Shah Rukh Khan'ın da Rajkumar Hirani'nin Taapsee Pannu ile birlikte göç dramasında görüleceği bildiriliyor. Ayrıca ticari bir şovmen olduğu ve Raj-DK'nin aksiyon gerilim filminin sıraya girdiğine dair spekülasyonlar yaygın.

Kaynak: https://timesofindia.indiatimes.com/entertainment/hindi/bollywood/news/shah-rukh-khan-getting-back-in-shape-gearing-up-for-the-shoot-of-pathan-and-atlees-next/articleshow/88103880.cms

Yorumlar

BU HABER HAKKINDAKİ DÜŞÜNCELERİNİZ NELER ?