Shah Rukh Khan Tiger 3 Çekimlerine Başlıyor

Shah Rukh Khan, oğlu Aryan Khan'ın bir yolcu gemisi uyuşturucu baskınında kefaletle serbest bırakılmasının ardından çalışmaya devam ediyor. Oyuncu, kefaletle serbest bırakıldıktan yaklaşık iki ay sonra, Salman Khan ve Katrina Kaif'in başrollerini paylaştığı Tiger 3'teki kısa rolünü çekmek için Mumbai'deki Yash Raj Studios setlerine geri döndü. YRF'nin casus evrenini bir araya getiren özel görünümü için 12 günlük bir program başlatıyor.

Günlük bir habere göre, Shah Rukh Khan'a yakında Tiger 3'ün kombinasyon sahnelerinin çekimleri için bir noktada Salman Khan katılacak. Pathan'ın uluslararası ayağı için Hindistan'dan, Pathan'ın önde gelen oyuncusu Deepika Padukone ile romantik bir şarkı çekmek için de çalışmalara başlanacak. Pathan'ın yabancı programı da bazı aksiyon sahneleri çekmesini gerektirecek.
Shah Rukh Khan, Deepika Padukone ve John Abraham'ın çok konuşulan şarkı için İspanya'ya uçması bekleniyordu ve daha sonra yönetmen Siddharth Anand bazı önemli sahneleri çekecekti. Aryan Khan'ın tutuklanması nedeniyle SRK'nın yurtdışı programı ertelenmişti. Oyuncu şimdi çalışmaya devam ettiğinden, plan aksiyon dolu avatarını tekrar büyük ekrana getirmek için hazırlanmak.

Kaynak: https://www.bollywoodhungama.com/news/bollywood/shah-rukh-khan-resumes-work-post-aryan-khans-bail-shoots-cameo-salman-khans-tiger-3/

Yorumlar

BU HABER HAKKINDAKİ DÜŞÜNCELERİNİZ NELER ?