Shahid Kapoor Adam Kayırmacılık Hakkında Konuşuyor

Bollywood'un başlangıcından bu yana, adam kayırmacılık (favori konularımdan birisidir bu nepotizm) etrafında sürekli bir tartışma devam ediyor. Kangana Ranaut gibi biri bu konuda her zaman cesur olmuştur ve Karan Johar'ı sadece yıldız çocuklara şans verdiği için eleştirmiştir. Ancak Shahid Kapoor gibi hala mücadele etmesi gereken aktörler var.

Çoğu kişinin bildiği gibi Shahid, efsanevi aktörler Pankaj Kapur ve Neelima Azeem'in oğludur. Ama konu Bollywood'da kariyer yapmak olduğunda bu ona hiçbir şekilde yardımcı olmadı. İlk çıkışını Ishq Vishk ile yaptı ve bugün olduğu yerde olmak için çokça mücadele etti. Hatta 18 yıl aradan sonra aktör ilk kez babasıyla Jersey filmi için işbirliği yapıyor. Sen bizim birtanemizsin Shahid.
Shahid Kapoor'a Jersey'i tanıtırken yakın zamanda adam kayırma tartışmasını nasıl ele aldığı soruldu. Kendisi ve başrol oyuncusu Mrunal Thakur hakkında konuşurken Bollywood Bubble'a şunları söyledi: "Bu bahsettiğin fırsatlara hiç sahip olmadık. İnsanlar bunu böyle düşünüyor, bence insanlar bunu hissedebiliyor, yani biz böyle bir lansman yapmadık açıkçası.'' Yani bu durum, Shahid için sanılan gibi değil.
Sadece bu değil, Shahid Kapoor ayrıca ''erken yaşta istisnai olduğunu düşünmediğini, şimdi elinden gelenin en iyisini yaptığını'' itiraf etti.
Oyuncu, kariyerinde diğerleri arasında Jab We Met, Padmaavat, Udta Punjab gibi projelerle olağanüstü işler yaptı ama aynı zamanda bazı büyük floplarla mücadele etti. Shahid harika bir oyuncu bana kalırsa. Hiçbir şey izlenmese Udta Punjab buna yeter.
Çokça tartışma yaratan ancak kitleler tarafından sevilen Kabir Singh ile de ününü yeniden canlandı. Bu düşünceye katılmıyorum. Sevginin olduğu yerde şiddet ve aklı başından gitmişlik olmaz! Bu filme karşıyım. Neyse sakinim.

Kaynak: https://www.koimoi.com/bollywood-news/shahid-kapoor-breaks-silence-on-nepotism-debate-we-didnt-get-a-launch/

Yorumlar

 1. Sharon Aunty30/12/21 00:25

  Aynen ,Shahid in adı hiçbir zaman ailesiyle birlikte anılmamıştı.kendi başına kendini tanıtan birisi.Kabir Singh konu bakımından yada işleyiş olarak diğer filmlerine kıyasla kötü bile olsa bu karakteri de bayağı iyi yansıtan başarılı bir aktör��

  YanıtlaSil
  Yanıtlar
  1. Karakterin üstesinden evet, harika bir biçimde geldi ama benim lafım filmin geneline açıkçası, Shahid'e değil. Katılıyorum size.

   Sil
BU HABER HAKKINDAKİ DÜŞÜNCELERİNİZ NELER ?