Şok Haber: Vicky Kaushal 83 Filminde Oynamayı Neden Reddetti?

Taze damat eniştem Vicky Kaushal, yalnızca yakışıklılığıyla değil, aynı zamanda efsane-dillere destan-mükemmel-şahane oyunculuğu ile de kalplerimizde yerini alıyor. 2021'de çok ses getiren ve beni kendimden eden Sardar Udham Singh vesilesiyle büyük bir başarı elde ettikten sonra 2022 yılı için de bazı projelerle destekleniyor. Yakın tarihli bir rapora göre, oyuncu başlangıçta Kabir Khan'ın 83'ünde Mohinder Amarnath'ı bile oynayacaktı, ancak anlaşma bir süreliğine işe yaramadı.

ETimes'ın yakın tarihli bir raporuna göre, oyuncu Vicky Kaushal'a 83 filminde çok önemli bir rol teklif edildi, ancak oyuncu bir süre projeye adını ekledikten sonra reddetti. Bildirildiğine göre, filmde ikinci bir baş rol oynamak istemedi, bu yüzden daha sonra başka bir oyuncu bunda rol aldı.
Bir kaynak yayına şunları söyledi: ''Seçmeler 'Raazi' yayınlanmadan ve bir hit olmadan önce gerçekleşti, ardından filmde ikinci başrolü oynamak istemediği için projeden ayrılmayı tercih etti. Kabir Khan, her ne kadar Vicky'nin Mohinder Amarnath'ın rolünü oynamasına hevesli olsa da...''
Mohinder Amarnath'ın rolü daha sonra, çok takdir alan Saqib Saleem tarafından oynandı. Film 83, Batı Hint Adaları'nı yendikten sonra Dünya Kupası'nı eve getiren 1983 Hint kriket takımının hikayesini anlatıyor. Film Kabir Khan tarafından yönetildi ve şu anda 24 Aralık 2021'den beri sinemalarda.

Kaynak: https://www.koimoi.com/bollywood-news/vicky-kaushal-rejected-a-key-role-in-83-because-it-was-a-second-lead/

Yorumlar

BU HABER HAKKINDAKİ DÜŞÜNCELERİNİZ NELER ?