Soru Şu: Birlikteler Mi, Değiller Mi?

Malaika Arora ve Arjun Kapoor 2017'den beri birlikteler ve şimdi de ilişkilerinin güçlü bir ilişki olduğunu gösteriyorlar bize. Son zamanlarda çifte kumrular ayrılmaya doğru gidiyor olabilir, ancak en son sosyal medya gönderileri bu söylentileri dinlendirmek için neredeyse yeterli. İnceleyelim bakalım haberimizi. 

Hem Malaika hem de Arjun, Instagram hesaplarında Maldivler'in muhteşem kumsallarındaki tatillerinin fotoğraflarını paylaştı. İkisinin de aynı yerde olması, orada her şeyin yolunda olduğunun kanıtı olsa da, tek arzumuz onları bir arada fotoğraflarda görmek. Onca fotoğraf atmışlar ama birlikte hiç fotoğrafları yok.
Malaika Arora ve Arjun Kapoor, Maldivler'den bir dizi fotoğraf paylaştı. Malaika muhteşem güneşin tadını çıkarırken, Arjun da bir yatın yanında poz veriyor ve telefonunda geziniyor.
Instagram hikayelerini konuşturan Malaika Arora, bir yatta sarı ve siyah baskılı bikinili fotoğrafları ve bulunduğu yerin sunduğu güzel manzaralardan birkaçı da dahil olmak üzere birkaç fotoğraf paylaştı. Maldivler'e gitmişler anam, onlar paylaşmayacak da biz mi paylaşacağız? Arjun Kapoor ayrıca tatilden muhteşem manzaralı yerler, gece hayatı, bir yatta (Malika ile aynı olan) eğlenme ve daha pek çok anıyı paylaşıyor. Tek sorun şu: Neden hala birlikte fotoğraf atmadılar? Birbirlerinden haberlerinin olmama ihtimali var mı?

Kaynak: https://www.koimoi.com/bollywood-news/arjun-kapoor-malaika-arora-are-vacationing-in-maldives-but-exclude-each-other-from-their-pics-whats-the-matter/

Yorumlar

BU HABER HAKKINDAKİ DÜŞÜNCELERİNİZ NELER ?