Taze Çift Anushka Sharma ve Virat Kohli'ye Komşu Olacak

Bollywood oyuncuları Katrina Kaif ve Vicky Kaushal, 9 Aralık'ta Rajasthan'ın Fort Barwara'daki samimi bir düğün töreniyle evlendi artık, sonunda, çok şükür. Üç gün süren düğün şenlikleri, çiftin yakın aile ve arkadaşlarının huzurunda yapıldı. İkili evlendiğinden beri, hayranlara düğünlerinden pek çok harika fotoğraf sağladılar.

Pazar günü çift, ev töreni için Juhu'daki yeni evlerine gelirken görüldü. Onlara yakın aile üyeleri eşlik etti. Bu ev töreni için bir rahibin de geldiği görüldü. Katrina ve Vicky, oyuncu Anushka Sharma ve kriket oyuncusu Virat Kohli ile komşu olacaklar.
Vicky ve Katrina'nın düğününden sonra Anushka, onları binaya davet eden bir mesaj yazmak için sosyal medya hesabını kullandı. "İkinize de tebrikler güzel insanlar! Size bir ömür birliktelik, sevgi ve anlayış diliyorum. Ayrıca nihayet evli olmanıza sevindim, artık evinize taşınabilirsiniz ve inşaat seslerini duymayız." diye yazdı. Seni şakacı.
Vicky ve Katrina, bu yılın başlarında eski tarafından kiralanan Juhu dairesinde birlikte yaşayacaklar. Juhu'daki ultra lüks bina Rajmahal'ın 8. katında bir daire kiraladılar. Çift, 8 lakh ödeyecekler her ay. Onlara göre 8000 işte. Bizde daha azdır muhtemelen.

Kaynak: https://www.bollywoodhungama.com/news/bollywood/katrina-kaif-vicky-kaushal-arrive-juhu-house-house-warming-ceremony-anushka-sharma-virat-kohli-neighbours/

Yorumlar

BU HABER HAKKINDAKİ DÜŞÜNCELERİNİZ NELER ?