Ünlülerden Gelen Pahalı Hediyeler Dudak Uçuklatıyor

Katrina Kaif ve Vicky Kaushal, birçok Bollywood yıldızının katıl(ma)dığı özel bir düğün yaptılar. Ancak ünlüler yeni evli çifte pahalı hediyeler göndererek selamlarını iletmeye devam ediyorlar. Katrina ve Vicky balayına gitmek üzereyken, sektördeki iyi dilekler dileyen insanlar onlara birçok hediye verdi. Aradığımız best friendler ektedir.
Bollywood'un Yunan heykeli olarak kabul edilen Hrithik Roshan'ın hem Katrina Kaif hem de Vicky Kaushal ile arkadaş olduğu da bildiriliyor. Bildirildiğine göre, Super 30 yıldızı 3 lakh rupi değerinde bir BMW G310 R bisikleti hediye etti. Sabır çekin...
Katrina'nın eski erkek arkadaşı Ranbir Kapoor, Rajasthan'da gerçekleşen düğününe katılmadı. Ona 2,7 crore rupi değerinde olduğu bildirilen bir elmas yüzük hediye etti. Yüzük mü hahahahah.
Katrina Kaif ve Shah Rukh Khan birçok filmde çalıştı ve bildirildiğine göre iyi de arkadaşlar. SRK ayrıca Vicky Kaushal ile de arkadaş. Kral Khan, Vicky ve Katrina'nın düğününü kaçırmış olsa da, yeni evlilere 1,5 lakh rupi civarında pahalı bir tablo aldı. O parayı bana versen tablo mu alırım kral?
Ranbir'in kız arkadaşı Alia Bhatt'ın Katrina'ya yüz bin rupiye mal olan bir parfüm verdiği bildirildi. Allah'ım sabır ver.

Yorumlar

  1. Bunlarda da para bol olunca nereye harcayacaklarını şaşırmışlar...

    YanıtlaSil
BU HABER HAKKINDAKİ DÜŞÜNCELERİNİZ NELER ?