Ünlüleri Davet Edecekleri Tarih Değişti Mi?

Katrina Kaif ve Vicky Kaushal, 7 Aralık'tan 9 Aralık'a kadar Rajasthan'da üç gün süren büyük ve özel bir düğün yaptılar. Çift, düğün konuklarının davetini minimumda tutmuş ve sektörün önemli isimlerini zar zor davet edebilmişti. Çift, Mumbai'de büyük bir resepsiyon vermek ve düğüne katılamayanları davet etmek istedi sonrasında.

Şimdi çiftin büyük resepsiyonunun resepsiyon tarihini Ocak ayına ertelediğine dair bir söylenti var. Çifte yakın bir kaynak, India Today'e çiftin düğün tarihleri için seçenekleri tartıştığını söyledi. Plan A'ya göre, gerçek düğün tarihlerine yakın olmak için önümüzdeki hafta bir resepsiyon düzenlemek istiyorlar. B planına göre, Mumbai kentindeki COVID-19 krizinden kaçınmak için düğün tarihini Ocak ayına ertelemek istiyorlar.
İçeriden biri, BMC'nin kuralları çiğneyen, halka açık yerlere çıkan veya test edilmekten kaçınan Bollywood ünlülerine karşı yönergeler yayınlama ve katı önlemler alma konusunda çok katı olduğunu ortaya çıkardı. Vicky ve Katrina'nın resepsiyon için davetli listesi ayrıntılı ve içinde bazı VIP devlet adamlarının ve konukların isimleri var. Risk almak istemedikleri için planlama konusunda çok dikkatli davranıyorlar.

Kaynak: https://newsable.asianetnews.com/gallery/entertainment/will-katrina-kaif-vicky-kaushal-push-grand-wedding-reception-to-january-due-to-rise-in-covid-19-cases-scj-r49fdi#image3

Yorumlar

BU HABER HAKKINDAKİ DÜŞÜNCELERİNİZ NELER ?