Vicky Kaushal'ın Yaptığı Konuşma Sebebiyle Yeni Gelin Duygulanmış!

Katrina Kaif ve Vicky Kaushal, 9 Aralık'ta Rajasthan'da yakın arkadaşları ve aile üyelerinin huzurunda evlilik düğümünü bağladılar ve dünya evine adımlarını attılar. ETimes sağ olsun her şeyden haberimiz oldu. Son zamanlarda, bir rapor, Katrina'nın Vicky'nin düğünde yaptığı konuşmadan sonra duygusallaştığını öne sürdü. Aman da aman, o duygusallaşmayacak da ben mi duygusallaşacağım...
Son rapor, vermala töreninden sonra Vicky'nin bir konuşma yaptığını, Katrina'nın hayatını nasıl değiştirdiğini anlattığını ve bunun gelinimizi ne kadar duygulandırdığını opaylaştı.
Bir kaynak Bollywood Bubble'a birçok insanın Vicky ve Katrina'nın flörtlerinin sadece bir buçuk yılı içinde evlenme kararı hakkında sorular yönelttiğini söyledi. Ama delice aşık oldu onlar kendilerine. Hiç de basite alınmadı ve alınmamalıydı da. Kaynak ayrıca 'Sooryavanshi' aktrisinin Kaushal ile en mutlu zamanlarında olduğunu söyledi. 'Uri' oyuncusu ona bir Kraliçe gibi davranıyor ve ona tüm ilişkilerinde her zaman istediği bir şeyi veriyor - 'saygı ve değer'.

Yorumlar

  1. Ah canlarım ya... Çok tatlılar ama... Ben bile duygusallaştım :)

    YanıtlaSil
    Yanıtlar
    1. Katrinayı mutlu görmek bizi de mutlu etti çünkü 🥺

      Sil
BU HABER HAKKINDAKİ DÜŞÜNCELERİNİZ NELER ?