Virat Kohli Aslında Evlenme Teklifi Bile Etmemiş

Hintli kriket oyuncusu Virat Kohli ve Bollywood ikonlarımızdan Anushka Sharma bugün 4. evlilik yıldönümlerini kutluyor. Virat & Anushka olmakla kalmadılar, Virushka adını da aldılar. Biz onların romantikliğine ne kadar hayran olursak olalım, aslında eniştemiz, Anushka'ya evlenme teklifi etmemiş bile. 
Çift, bu yılın başlarında kızları Vamika'yı kucaklarına aldı. Henüz yüzünü bile paylaşmasalar da, çiftin romantizmi ve özel paylaşımları internette yer almaya devam ediyor.
Geçen yıl, Virat Kohli, futbolcu Sunil Chetri ile bir etkileşimi sırasında, eşi Anushka Sharma'ya asla resmen evlenme teklif etmediğini açıkladı. "Aşık olduğunuzda her gün Sevgililer Günü ile aynı olabilir ve özel olabilir. Bunu böyle yapmamız gerektiğini hiç hissetmedik. Her zaman birbirimizle evleneceğimizi biliyorduk. Hiç şüphe yoktu. İşlerin ilerlediğini öğrendiğimizde, birlikte yaşamaya başlamaktan mutlu ve heyecanlıydık. Her şey doğal olarak gerçekleşti.''
Anushka Sharma ve Virat Kohli, 11 Aralık 2017'de İtalya'da rüya gibi bir düğün yaptılar. Düğün planları son ana kadar gizli tutuldu ki bu artık Bollywood ünlüleri arasında yaygın bir moda. Biliriz efendim biliriz. 

Yorumlar

BU HABER HAKKINDAKİ DÜŞÜNCELERİNİZ NELER ?