Aamir Khan Bir Dürüstlük Abidesi

Bollywood'un en çok yönlü oyuncusu Aamir Khan, filmlerinin her birinde mükemmel oyunculuk becerileriyle o kadar ünlü ki, Bollywood'dakiler ve hayranları onu Mükemmeliyetçi olarak adlandırdılar. Ancak o kadar da açık sözlü ki, Devdas filmini bile sevmediğini söylemiş.
Böylece, Aamir Khan, şimdiki eski karısı Kiran Rao ile birlikte Karan Johar'ın ünlü programı olan Koffee with Karan'ın dördüncü sezonunda yer aldı. Bölümde, film yapımcısı Karan, Aamir'i bir ''parti bozucusu'' olarak adlandırmıştı ve ayrıca aktörün dürüstlüğünü ve bunun Bollywood'un yarısını, özellikle de yönetmen SBL'yi nasıl yaraladığını araştırdı. Khan'ın kırıcı dürüstlüğünden bahseden Karan, "Biri bana, senin arkanı döndüğünü ve hatta Sanjay Leela Bhansali'ye Shah Rukh'un evinde Devdas'ı sevmediğini söylediğini söyledi?" dedi.
Karan Johar'ın aktörün Sanjay Leela Bhansali'ye Devdas filmiyle ilgili dürüst cevabı hakkındaki sorusunu duyduktan sonra, Aamir Khan gülmeyi kesti ve "Biri bana filmi sevip sevmediğimi sorarsa yalan mı söyleyeceğim? Bakın, ben, hiçbir filmi yargılamam ve bu kötü film ya da iyi film demem. Ben kimim ki yargılayayım? Beğenip beğenmediğimi söylüyorum. Ben sadece fikrimi söyleyebilirim. Film kötü demiyorum. Bu benim zevkime göre değil. Bu kadar."

Yorumlar

BU HABER HAKKINDAKİ DÜŞÜNCELERİNİZ NELER ?