Aamir Khan Filmi Tom Hanks'e İzletmeyi Düşünüyor!

Bollywood oyuncusu Aamir Khan'ın hala yapım aşamasında olduğunu söyleyebileceğimiz bir başyapıtı var. Biliyorsunuz ki Laal Singh Chaddha. Çoğu kişi, filmin Tom Hanks'in başrol olduğu Forrest Gump'ın resmi bir yeniden yapımı olduğunu biliyor. Bu konuyla alakalı güzel bir haber geldi kulağımıza. O da bu filmin, asıl yayınlanmasından önce, Amerika'ya gitmesi.

1994 yılında vizyona giren Tom Hanks'in başrol oyuncusu olduğu film, eleştirmenlerin yanı sıra izleyicilerin de saygısını kazanan bir klasikti. Forrest Gump gişede büyük bir başarı elde etti ve o yıl Amerika'da en çok hasılat yapan film oldu.
Şimdi, son raporlara göre, Aamir Khan, Laal Singh Chaddha'yı ABD'ye kadar götürmeye karar verdi. Filmi önce Tom Hanks'e göstermek ve bu konudaki fikrini öğrenmek istiyor. Aynı şekilde, özel bir gösterim planlanmakta. Güzel bir plan olduğunu düşünüyorum.
India Today'e yakın bir kaynak, "Aamir Khan, Tom Hanks için Laal Singh Chaddha'nın yayınlanmasına yakın özel bir gösterim yapmayı planlıyor. Laal Singh Chaddha'nın vizyona girmesine daha yakın bir zamanda Aamir'in Tom Hanks'in gösterimini ABD'de (Amerika Birleşik Devletleri) gerçekleştireceği ya da filmi ona bizzat göstermek için oraya gideceği yönünde bir söylenti var. Çünkü Tom Hanks'in Laal Singh Chaddha'yı izlemesini ve düşüncelerini paylaşmasını istiyor."

Kaynak: https://www.koimoi.com/bollywood-news/aamir-khan-to-take-laal-singh-chaddha-to-us-hold-special-screening-for-tom-hanks/

Yorumlar

BU HABER HAKKINDAKİ DÜŞÜNCELERİNİZ NELER ?