Aishwarya Rai'nin Salman Khan Hakkındaki Cümleleri Herkesi Şaşkınlığa Uğratacak!

Bollywood'un iki ünlü oyuncusu Salman Khan ve Aishwarya Rai'nin birlikteliği, çok fazla olaylı olduğu için birçok insanın dilindeydi.

İkili, Sanjay Leela Bhansali'nin Hum Dil De Chuke Sanam için çekim yaptıkları sırada bir birliktelik yaşamaya başladılar biliyorsunuz ki.
Salman Khan ve Aishwarya Rai'nin aşk hikayesi, Salman'ın aktrisi fiziksel olarak taciz ettiğine dair söylentilerin Hindistan'ın her yerinde dolaşmaya başlamasından sonra çok kötü bir hal aldı. Bir süre sonra ve çok fazla tartışmaya yol açtıktan sonra, ikisi 2002 yılında bunun bir son olduğunu söyledi. Ay Allah'ım! Salman!
Aynı yıl, Times Of India ile yaptığı röportajda Aishwarya, ilişkisinden ve eski sevgilisi Salman ile rahatsız edici ayrılığından bahsetmişti. ''Salman ve ben geçen Mart ayında ayrıldık, ancak Salman bunu kabullenemiyor. Ayrıldıktan sonra beni arar ve saçma sapan konuşurdu. Ayrıca rol arkadaşlarımla ilişkim olduğundan şüpheleniyordu. Abhishek Bachchan'dan Shah Rukh Khan'a kadar herkesle bağlantılıydım. Salman'ın şans eseri hiçbir iz bırakmadan benimle fiziksel bir temas kurmaya çalıştığı zamanlar oldu (vurmaktan falan bahsediyor sanırım) ve ben hiçbir şey olmamış gibi işe giderdim.''
Bir başka önde gelen gazeteye konuşan aktris ayrıca şunları söyledi: "Alkolik davranışlarına en kötü evrelerinde katlanırken onun yanındaydım ve karşılığında onun tacizinin (sözlü, fiziksel ve duygusal), aldatma ve aşağılamanın alıcı tarafındaydım. Bu yüzden, kendine saygısı olan her kadın gibi ben de onunla ilişkimi sonlandırdım.'' diyor. Vay ulan!
Aishwarya Rai'nin tüm bu iddialarına yanıt veren Salman Khan, önde gelen bir gazeteye ''Hayır. Onu hiç dövmedim. Herkes beni dövebilir. Burada, setlerdeki herhangi bir dövüşçü beni dövebilir. Bu yüzden insanlar benden korkmuyor. Sonra kendime zarar verdim. Kafamı duvara vurdum; Her tarafımı yaraladım. Başkasına zarar veremem. Sadece Subhash Ghai'ye vurdum. Yine de ertesi gün ondan özür diledim. Kontrolden çıktığın zamanlar vardır. O kişi bana bir kaşıkla vurdu, neredeyse yüzüme bir tabak kırdı, ayakkabılarıma işedi ve beni boynumdan tuttu. Kendimi kontrol edemedim. Ertesi gün gidip özür dilemek zorunda kaldım.'' Yorum yapmak bile istemiyorum.

Kaynak: https://www.koimoi.com/bollywood-news/when-aishwarya-rai-bachchan-explosively-opened-up-about-salman-khans-alcoholic-misbehaviour-from-abhishek-bachchan-to-shah-rukh-khan/

Yorumlar

  1. Salmanin gerçekten psikolojik sorunları var, saplantılı adam

    YanıtlaSil
BU HABER HAKKINDAKİ DÜŞÜNCELERİNİZ NELER ?