Akshay Kumar ve Raveena Tandon Zamanında Nişanlıymış!

Bollywood süperstarı Akshay Kumar, Hint Sineması'nın en güvenilir yıldızlarından biri. Pek çok kişi de onu sempatik bulur ama ben pek aynı düşüncede değilim nedense. Süperstar, Sooryanashi, Hera Pheri, Padman gibi gişe rekorları kıran filmler yayınladı. Ancak, sonunda Twinkle Khanna ile bir birliktelik yaşamadan önce Shilpa Shetty, Raveena Tandon ve Rekha gibi aktrislerle olan ilişkileri sebebiyle manşetlerde yerini aldı zamanında.
Süperstarın 90'larda Raveena ile olan ilişkisi hâlâ konuşuluyor.(ben bilmiyordum bir ilişkileri olduğunu). O zamanlar, her ikisi de 90'larda kariyerlerinin zirvesindeydi ve ekrandaki uyumları halktan çok fazla sevgi aldı. Mohra filmi vizyona girdikten sonra ikili birbirlerine deliler gibi aşık oldu. Hele hele.
Akshay Kumar ve Raveena Tandon, benzer bir geçmişe sahip oldukları için -Punjabi olmalarından bahsediliyor- birbirleriyle iyi bir bağ kurdular. Hatta bazı raporlar, birkaç kez birlikte görüldüklerini bile iddia etti. İkili, ilişkileri konusunda o kadar ciddiydi ki bir sonraki adıma geçmek istediler.
Hem Akshay hem de Raveena bir tapınakta gizlice evlenmek üzere nişanlandılar. Bir sohbet programında Raveena, ailesinin Delhi'den geldiğini ve ailesinin büyüklerinin bile kafasına kırmızı bir dupatta koyduğunu söyledi (evleneceğini belli edercesine). Cosmopolitan tarafından bildirildiği üzere, ''Bu gönüllü bir karardı. Tanıdığım biriyle nişanlıydım. İstediğim buydu: çok normal bir hayat sürmek. Evlenmeden önce istifa ettim çünkü çekimlerimin son günü geldiğinde devam edip evleneceğimizi düşünüyorduk. Ama sonra ona bir zamanlar kariyerim yerine onu seçtiğimi ama şimdi kariyerimi onun yerine seçeceğimi söyledim.'' diyor.
"Çok detaylı bir nişan töreni oldu. Pandit pooja ve diğer her şey yapılıyor. Ailesi Delhi'den uçmuştu, benim ailem de Delhi'den geldi. Büyüklerinden biri kafama kırmızı bir dupatta koymuştu ve bence bunun bir düğün olduğu algısı yanlıştı." diye ekledi Raveena Tandon.
Ancak 1998'de yollarını ayırdılar. Akshay Kumar, nişan, düğün ve ayrılık raporları hakkında uzun süre sessizliğini korudu ancak Rediff ile yaptığı bir konuşma sırasında süperstar nişan raporlarını itiraf etmişti. O, ''Daha sonrasında yolları ayrılan bir nişan oldu. Ama kusura bakmayın, biz evli değildik.''
Kumar, ayrıldıktan sonra bile samimi bir ilişki sürdürdüklerini iddia etti. "Aslında, ayrıldıktan sonra bile Raveena ile uzun süredir çekim yapıyorum." dedi.

Yorumlar

BU HABER HAKKINDAKİ DÜŞÜNCELERİNİZ NELER ?