Aslında İlk Tercih Kiara Advani Değilmiş

Sidharth Malhotra ve Kiara Advani'nin başrol oyuncusu olduğu 'Shershaah' yakın zamanda Amazon Prime Video'da yayınlandı. Hem Sidharth hem de Kiara performansları nedeniyle övülürken, ilk tercihin Kiara değil de Alia Bhatt'ın olduğu gerçeği varmış. Bakalım Aliacığım neden reddetmiş.
Film hem seyircilerden hem de eleştirmenlerden büyük sevgi ve övgü aldı. Yılın en büyük hitlerinden biriydi. Sidharth, Kaptan Vikram Batra rolünü oynadı ve Kiara da, sevgilisi Dimple Cheema rolünü oynadı.
ETimes raporuna göre, Alia Bhatt, Shershaah için Dimple Cheema rolünü oynamak için ilk tercihti. Yapımcılar rol için oyuncuya başvurmuşlar ama o yoğun programları ve tarih sorunları nedeniyle filmi yapmayı reddetmişti. Bununla birlikte, aynı konuda resmi bir onay olmadığını da belirtmekte fayda var.
Nitekim Raazi oyuncusu, vizyona girdikten sonra filmi sosyal medyada paylaştı ve övdü. ''Mutlaka izlenmeli! Bu film beni güldürdü, ağlattı ve daha bir sürü şey yaptı. Sidharth Malhotra, çok özeldin yaa! Çok hareketliydin. Ve Kiara Advani benim güzelim, gerçekten parlıyorsun. Tüm ekibi ve tüm oyuncu kadrosunu tebrik ederiz. Çok güzel bir film.'' yazdı.

Kaynak: https://www.koimoi.com/bollywood-news/not-kiara-advani-but-alia-bhatt-was-the-first-choice-for-shershaah-heres-the-reason-why-latter-rejected-it/

Yorumlar

BU HABER HAKKINDAKİ DÜŞÜNCELERİNİZ NELER ?