Bu Efsanevi Düğünün Üstünden Tam Bir Yıl Geçti

Bollywood oyuncusu Varun Dhawan'ın uzun zamandır sevgilisi olan Natasha Dalal ile evlenmesinden bu yana bir yıl geçti ve ilk evlilik yıldönümleri vesilesiyle sonunda birkaç görüntü görebildik. Geçen yıl bugün, Coolie oyuncusu Alibaug'da mütevazı bir törenle nikah masasına oturduğunda herkesi şaşırtmıştı. Varun ve Natasha, aile üyeleri ve yakın arkadaşlarının huzurunda dünya evine girdiler. İkili, birlikte bir fotoğraf yayınladıklarında hayranlarını hala heyecanlandırıyor.

24 Ocak ilk evlilik yıldönümlerini kutlarken, Varun, sosyal medya hesabından düğün şenliklerinden birkaç fotoğraf paylaştı. Badlapur oyuncusu üç Instagram gönderisinde bir dizi fotoğraf paylaştı. Fotoğraflar gerçekten de bakmaya değer arhaşlar. Ayrıca üstünden bir yıl geçmiş, ne de çabuk geçmiş demekten kendimi alamıyorum.
Daha önce düğün yapmaktan bahseden Varun, Hindustan Times'a COVID-19 sırasında sorumlu olmaya ve kurallara uymaya karar verdiğini açıklamıştı. ''Ben büyük bir şey yapmak istemeyen biriyim, yerine konan her şeye saygı duymalısın. Herkes geldi ve ben herkesin güvende olmasını istedim. Kişisel hayatım söz konusu olduğunda, ben böyle bir insanım. Sade tutmayı tercih ederim ve ayrıca Natasha zaten bu film çizgisinden değil.'' Canım yengemiz de ses etmemiş, iyi etmiş. 

Kaynak: https://www.koimoi.com/bollywood-news/varun-dhawan-natasha-dalals-first-wedding-anniversary-couples-unseen-snaps-from-their-special-day-album-are-all-adorbs-pics-inside/

Yorumlar

BU HABER HAKKINDAKİ DÜŞÜNCELERİNİZ NELER ?