Bu Farklı İkilinin Filmlerinin Adı Belli Oldu

Bugün erken saatlerde Bollywood Hungama sayesinde Malayalam filmi Driving License'ın Hintçe versiyonu olacak filme, Selfiee adının verildiğini öğrendik. Hatta filmin Hintçe yeniden yapımında Akshay Kumar ve Emraan Hashmi'nin Prithviraj ve Suraj Venjaramoodu rollerini yeniden canlandıracağını da öğrendik. Şimdi ise ikilinin filmi duyurmak için özel bir tanıtım kaydettiğini duyuyoruz.

Bollywood Hungama'yı aynı konuda bilgilendiren bir sektör uzmanı, "Girişimin resmi duyurusu bugün daha sonra yapılacak. Hem Akshay Kumar hem de Emraan Hashmi, onu daha da özel kılmak için, izleyiciyi tanıtacak 53 saniyelik bir tanıtım bile kaydetti.''
Hem Akshay hem de Emraan, filmin yaklaşan duyurusunu baz alarak kendi sosyal medya hesaplarında fotoğraflarını paylaştılar. ''Güne bir #Selfie ile başlıyorum! Çünkü neden olmasın?" diye yazan Akshay, Emraan fotoğrafa "Yeni görünüm, yeni hisler! Bugün bir #Selfie ile başlamak için @akshaykumar'dan ilham aldık!"
Filmin konusu, bir polis ve bir süper yıldızın hikayesini içeriyor. Polis, yıldızın hayranıdır, ancak yıldız, polis ve ailesiyle fotoğraf çekmeyi reddedince, ikisi arasında husumet olur. Cem Yılmaz diyor ya hani 1000 kişi ile çekilirsin sorun olmaz da...0 1001. var ya o 1001....konusu hiç çekici gelmedi bana. Ayrıca Akshay ve Emraan ikilisini de yakıştıramadım.

Kaynak: https://www.bollywoodhungama.com/news/bollywood/akshay-kumar-emraan-hashmi-record-53-second-teaser-announce-remake-driving-license-titled-selfiee/

Yorumlar

BU HABER HAKKINDAKİ DÜŞÜNCELERİNİZ NELER ?