Bu Oyuncuların Aldıkları Miktarı Görenin Ağzı Açık Kalıyor!

Hint film sektörü, her yıl maksimum sayıda film üreten en zengin sektörlerden biri. Beklendiği gibi, bu filmleri çekerken iyi bir miktar para harcanmaya devam ediyor. Ancak bunun da ötesinde, her film için 100 crore veya daha fazla para alacak olan bazı megastarlar var. 100 crore diyorlar abijim. Elim ayağım titreyecek. 1 crore 10  milyon hacılar.

En son haberlerden başlayarak, Thalapathy Vijay'ın Beast için çok büyük miktarda para ödendiği bildiriliyor. Oyuncunun 80 crore ücret aldığı bildirildi. Film büyük bir kazanç elde ederken, yıldız için bir zam bekleniyordu. Vay anam vay.
Listeye bir diğer son eklenen ise Allu Arjun. Raporlara göre aktör, Pushpa 2'den sonraki filmi için Atlee ile işbirliği yapacak. Pushpa'nın performansı gişe rekorları kırarken, filmine Atlee ile birlikte destek verecek olan Lyca Productions tarafından kendisine 100 crore teklif edildiği söyleniyor. Bismillah ya.
Shah Rukh Khan, YRF'den Pathan ile harika bir geri dönüş yapmaya hazır. Film, tüm zamanların en yüksek ve Bollywood tarihinin en yüksek hasılat yapan filmlerinden biri olarak görülüyor. YRF'nin SRK'ye 100 crore tutarında bir miktar ödediği bildiriliyor. 
Shah Rukh Khan'ın yanı sıra Salman Khan da listeye giriyor! 100 crore değil, oyuncuya Sajid Nadiadwala, Kabhi Eid Kabhi Diwali ile bir sonraki filmi için yaklaşık 125 crore teklif edildi. Akshay Kumar için de neredeyse benzer bir miktar teklif edildi. İlginç bir şekilde, gelecek filmlerinin neredeyse tamamı için Akshay'ın 125-128 crore civarında ücret aldığı söyleniyor. Akshay artık paraya para demiyor zaten.
Son olarak, Prabhas! Baahubali yıldızı ülke çapında gişedeki muazzam çekimi ile tanınıyor. Raporlara göre, bir sonraki 'Spirit' başlıklı proje için oyuncu yaklaşık 110 crore bir miktar alıyor.

Kaynak: https://www.koimoi.com/bollywood-news/shah-rukh-khan-to-prabhas-indian-actors-who-will-be-reportedly-charging-100-crores-for-their-next/

Yorumlar

BU HABER HAKKINDAKİ DÜŞÜNCELERİNİZ NELER ?