Bu Üçlünün Yakında Gelecek Filmi Hakkında

Bollywood Hungama daha önce film yapımcısı Ali Abbas Zafar'ın Akshay Kumar ve Tiger Shroff'u baştan sona bir aksiyon filminde yönetmeye hazır olduğunu bildirmişti (hazır olun yine saçma sapan bir film geliyor) Yapımcı bir süredir büyük ölçekli bir proje tasarlıyor ve filmin hem Tiger hem de Akshay için hedefine ulaştığından emin olmak istiyor. Son gelen haberlere göre, iki aksiyon yıldızı bugün bir fotoğraf çekimi için bir araya gelecek ve filmin resmi duyurusunun yakında yapılması beklenebilir. Ah bu üçlü...neyse ben yorum katmayacağım.

Şu anda ön yapım aşamasında olan film, muhtemelen pandeminin üçüncü dalgası sakinleştikten kısa bir süre sonra vizyona girecek. Bildirildiğine göre, yaklaşmakta olan aksiyon-dram, 1998 yapımı Bade Miyan Chhote Miyan filminin hikayesine dayanacak ve büyük olasılıkla aynı adı taşıyacak. Bade Miyan Chhote Miyan filmi aslen Amitabh Bachchan ve Govinda'yı çift rollerde görmüştü ve ayrıca kadın kahramanı olarak Raveena Tandon vardı.Yaklaşan aksiyon-gerilim, güçlü aksiyona ve bazı mizah unsurlarına sahip olacak.
Ali Abbas Zafar'ın yönetmen olarak devreye girmesi dışında, filmin yapımcılığını Vashu Bhagnani, Jackky Bhagnani ve Deepshikha Bhagnani Pooja Films altında yapacaklar. Ali'nin Shahid Kapoor ile olan şu anki görevi üzerindeki çalışmaları bittiğinde filmin çekimlerine başlanması bekleniyor. Geçmiş olsun bakalım.

Kaynak: https://www.bollywoodhungama.com/news/bollywood/akshay-kumar-tiger-shroff-unite-photoshoot-action-film-ali-abbas-zafar-official-announcement-expected-soon/

Yorumlar

BU HABER HAKKINDAKİ DÜŞÜNCELERİNİZ NELER ?