Büyük Değerlendirmeye Göre Bir Numaralı Kadın Oyuncu ve Devamı Belli Oldu!

Bollywood yıldızı Katrina Kaif, India Today tarafından hazırlanan Mood of the Nation araştırmasına göre ülkedeki 1 numaralı kadın kahraman olarak yerini aldı. Katrina, %7.2'lik bir oy payı ile en üst sırayı aldı. İkinci sırada %6,8 ile Deepika Padukone, ardından %6,3 ile Priyanka Chopra Jonas yer alıyor. Kangana Ranaut ve Kareena Kapoor Khan sırasıyla %4.9 ve %3.6 oy payı ile dördüncü ve beşinci sırada yer alıyor.
Katrina Kaif, 2021'in ikinci yarısını hem profesyonel hem de kişisel olarak harika bir şekilde geçirdi. Aktris, gişede pandemi sonrası rekorlar kıran ve tiyatro sektörünün canlanmasına yardımcı olan gişe rekorları kıran Sooryavanshi'nin bir parçasıydı. Kişisel cephede, aktör Vicky Kaushal ile rüya gibi düğünü için manşetlerde bulundu. İş cephesinde, Salman Khan ile Tiger 3 ve Vijay Sethupathi ile Merry Christmas için çekim yapıyor. Ayrıca önünde, Alia Bhatt ve Priyanka Chopra ile Jee Le Zaraa ve Phone Bhoot'u ve tam anlamıyla bir aksiyon filmi Super Soldier'ı var.
Deepika Padukone, son iki yılda tam teşekküllü bir rolde ekranda görünmemesine rağmen ikinci sırayı aldı. En son Kabir Khan'ın ortak yapımcılığını da üstlendiği 83 filminde küçük bir rolde görüldü. Daha sonra aldatma konusunu işleyen Gehraiyaan filminde görülecek.
Kariyeriyle küreselleşen Priyanka Chopra Jonas çok köklü ve popülaritesi çok şey anlatıyor. En son Matrix Resurrections'da görülen Priyanka, daha sonra Bollywood'da Alia ve Katrina ile birlikte Jee Le Zaraa filminde görülecek. Kendi yolunu çizmekle meşgul olan Kangana Ranaut, Tejas ve Dhaakad'da görünecek.
Beşinci sırada, cazibesiyle yirmi yılı aşkın bir süredir film endüstrisine hakim olan Kareena Kapoor Khan var. Aktris daha sonra Aamir Khan'ın karşısında rol aldığı Laal Singh Chaddha filminde izlenecek.

Yorumlar

BU HABER HAKKINDAKİ DÜŞÜNCELERİNİZ NELER ?