Büyük Değerlendirmeye Göre Bir Numaralı Erkek Oyuncu ve Devamı Belli Oldu!

Kıdemli aktör Amitabh Bachchan, India Today tarafından yürütülen Mood of The Nation anketine göre ülkenin 1 Numaralı Kahramanı. % 30,6 oyla Amitabh, en üst sıra için birçok çağdaş aktörü yendi. Akshay Kumar %12 oy payı ile ikinci sırayı alırken, Salman Khan ve Shah Rukh Khan sırasıyla %7 ve %5,2 oy payı ile üçüncü ve dördüncü sırayı aldı. Beşinci sırada %3.9 oy oranıyla Rajinikanth yer alıyor.
Amitabh Bachchan en yoğun aktörlerden biri ve geçen yıl pandemiye rağmen setten sete atladı çekirge misali. Film için çekim yapmanın yanı sıra, popüler televizyon bilgi yarışması Kaun Banega Crorepati'nin 13. sezonuna da ev sahipliği yaptı. En son Chehre filminde Emraan Hashmi ile birlikte görüldü. Film dijitalde yayınlandı. Şimdi Brahmastra, Runway 34, Good Bye, Uunchai, Jhund, The Intern Remake ve Nag Ashwin'in isimsiz filmi dahil olmak üzere ilginç bir dizi filmi var.
İki numarada, yılda en çok sayıda film yaptığı bilinen Akshay Kumar var. Bell Bottom ve Sooryavanshi filmleriyle sinema sektörünü canlandırdığı için tanınan oyuncu, gişede hakimiyetini ilan etti. Daha sonra Prithviraj filminde, ardından Bachchan Pandey'de izlenecek. Ayrıca OMG 2, Ram Setu, Selfiee ve diğerleri gibi filmleri de mevcut.
Salman Khan ve Shah Rukh Khan, sırasıyla Tiger 3 ve Pathan filmleri için yıl boyunca haberlerde yer aldı. SRK Tiger 3'te küçük bir role sahip olacak ve Salman Pathan'da küçük bir role sahip olacağı için ikili aynı zamanda ekran alanını da paylaşacak. Bu arada, megastar Rajinikanth, yaklaşmakta olan filmi Annatthe için haberlerde bulunuyor.

Yorumlar

BU HABER HAKKINDAKİ DÜŞÜNCELERİNİZ NELER ?