Deepika Padukone Ensesine RK Dövmesi Mi Yaptırmıştı?

Ranbir Kapoor, daha çok zekice senaryo seçimleri ve çok yönlü becerileri nedeniyle Bollywood'un en ünlü aktörlerinden birisi. Deepika ile ilgili yine geçmiş bir haber fırtlamış ve baktım ki bayağıdır da onlardan bahsetmedik.

Birkaç yıl önce aktör, iddiaya göre ikisi hala çıkarken yaptırdığı ünlü RK dövmesi sorulduğunda eski kız arkadaşı Deepika Padukone'u açıkça savunmuştu.
Tekrar bahsedelim de namı yürüsün: Ranbir ve Deepika, 2016'da ayrılmadan önce Bollywood'un aranan çiftiydi. Çoğu rapor, ayrılmalarının nedeninin Katrina Kaif'e olan yakınlığı olduğunu savundu, tabii bu yanlış da olabilir. Kesin gözüyle bakmayalım hiçbir şeye. Bununla birlikte, eski çift, Deepika şimdi Ranveer Singh ile evli olduğu ve Ranbir Alia Bhatt ile ciddi bir ilişki içinde olduğu için samimi ve dostane bir ilişki sürdürüyor.
2013 yılında, Ranbir Kapoor ve Deepika Padukone, yayınlandığı tarihte büyük bir hit olan Yeh Jawaani Hai Deewani adlı romantik bir komedi filminde birlikte çalıştı. Filmin tanıtım etkinliğinde, iki oyuncu, kişisel ilişkileriyle ilgili soru yağmuruna tutuldu ve bunların çoğu büyük bir zarafetle ele alındı.
iDiva'ya göre, olayın bir noktasında bir gazeteci Deepika Padukone'a, ensesine dövme yaptırdığı baş harflerini sormuş ve bunu önceki filmleri Bachna Ae Haseeno'yu tanıtmak için yaptığını ima etmişti. Deepika soruyu cevaplayamadan Ranbir savunmaya geldi ve gazetecinin suratına soruyu çarptı.
''Bence bu inanılmaz derecede utanç verici bir soru. Deepika bir 'promosyon' için dövme yaptırmadı. Bu gerçekten aptalca. Film kardeşliğindeki hiçbir aktörün bir filmin tanıtımı ve pazarlaması için bir şeyler yaptığını düşünmüyorum. Bir de özel hayatımız var. Film için bir şeyler yapıyoruz ama eve gittiğimizde bir hayatımız, anne babamız, ailemiz, arkadaşlarımız var. Bu yüzden buna saygı duymalısın.'' dedi. Dövme olayının aslını bilen var mı?
Yaptırdıysa da film tanıtımı için ne alaka yahu!

Kaynak: https://www.koimoi.com/bollywood-news/when-ranbir-kapoor-slammed-a-journalist-for-questioning-deepika-padukones-rk-tattoo-calling-it-an-amazingly-shameful-question/

Yorumlar

  1. Lusi ❤️21/1/22 07:53

    Şu Ranbir'i hiç ciddiye alamıyorum Deepikaya yasattiklarindan sonra

    YanıtlaSil
BU HABER HAKKINDAKİ DÜŞÜNCELERİNİZ NELER ?