Dhanush ve Eşi 18 Yıllık Evliliğin Ardından Boşandı!

Çok sevilen oyuncu Dhanush K Raja ve eşi Aishwaryaa Rajinikanth, bir çift olarak yollarını ayırdı. 'Maari' oyuncusu bu durumu Twitter'da da duyurdu. "18 yıllık bir arkadaş, çift, ebeveyn ve birbirimize iyi dileklerde bulunan birliktelik. Yolculuk büyümek, anlamak, uyum sağlamak ve uyum sağlamakla geçti... Bugün yollarımızın ayrıldığı bir yerde duruyoruz... Aishwaryaa ve ben bir çift olarak yollarımızı ayırmaya ve bizi birey olarak daha iyi anlamak için zaman ayırmaya karar verdik. Lütfen kararımıza saygı gösterin ve bununla başa çıkmak için bize gerekli mahremiyeti verin." yazdı Dhanush.
Aishwaryaa da Instagram hesabından yaptığı açıklamayı paylaştı ve "Size her zaman çok sevgiler :) Aishwaryaa Rajinikanth." diyerek sözlerini tamamladı. Gönderinin yanına, "Alt yazıya gerek yok… sadece anlayışınız ve sevginiz gerekli!" yazdı.
Dhanush, süperstar Rajinikanth'ın en büyük kızı olan Aishwaryaa ile 18 Kasım 2004'te evlendi. Sırasıyla 2006 ve 2010 yıllarında doğan Yatra ve Linga adında iki oğulları var.
Dhanush, Aishwaryaa'nın ilk yönetmenlik denemesi ve o zamanlarda çokça ses getiren film 'Moonu (3)'da çalıştı. Ne diyelim, 18 yılı yıkmak elbet kolay olmamıştır ama haklarında hayırlısı.

Yorumlar

BU HABER HAKKINDAKİ DÜŞÜNCELERİNİZ NELER ?