Dijital Platformun Bir Numaralı Kadın ve Erkek Oyuncuları Kimler Oldu?

OTT platformlar son birkaç yılda büyük bir artış gördü. Birkaç büyük oyuncu da ellerini web dizisi formatına geçiş yaptı. Şimdi, India Today'in Mood of The Nation araştırmasına göre, Abhishek Bachchan, Raveena Tandon'ın bayanlar arasında en üst sırayı almasıyla ülkede 1 numaralı OTT yıldızı (Erkek) oldu.
%12,5 oy payı ile Abhishek Bachchan, 1 OTT yıldızı (Erkek) olarak en üst sırayı aldı. Breathe-Into The Shadow adlı web dizisinde görüldü ve oyuncunun son üç filmi olan Bob Biswas, The Big Bull, Ludo doğrudan OTT'ye çıktı.
Manoj Bajpayee %9,8 oy payı ile ikinci sırayı aldı. Oyuncu, The Family Man sezon 1 ve 2'deki muhteşem performansıyla OTT alanına hakim oldu. Üçüncü sırada %7,1 oy payıyla Bobby Deol var. Aashram adlı web dizisindeki performansıyla övgü aldı. Dördüncü ve beşinci sırada sırasıyla %4,7 ve %3,7 oy oranıyla Saif Ali Khan ve Nawazuddin Siddiqui yer alıyor. Her iki oyuncu da Sacred Games'in 1. ve 2. sezonlarındaki güçlü performanslarıyla OTT alanını kazandı. Saif ayrıca hakkında çok konuşulan Tandav dizisinin de bir parçasıydı. Nawazuddin ayrıca doğrudan OTT'ye gönderilen birkaç filmde de görüldü.
Bayanlara gelince, Raveena Tandon %16 oy oranıyla en üst sırayı aldı. Son zamanlarda yayınlanan web dizisi Aranyak'ta polis rolünü oynadığı üretken bir performans sergiledi. Emmy Adayı web dizisi Aarya ile harika bir dönüş yapan Sushmita Sen, yüzde 12,2 oyla ikinci sırada yer alıyor. Üçüncü sırada, OTT platformlarında her yerde var olduğu için espriler yapılan %2.7 ile Radhika Apte yer alıyor. Son iki sırayı %2,5 ve %1,8 oy oranıyla Pooja Bhatt ve Huma Qureshi doldurdu. Pooja Bombay Begums'daki performansıyla alkışlanırken, Huma Maharani'de parladı.

Yorumlar

 1. Bollygirl24/1/22 08:01

  Breathe ve Breathe-Into The Shadows baya iyi dizilerdi. Abhishek'in yanı sıra Amit de çok başarılıydı bence.

  YanıtlaSil
  Yanıtlar
  1. Evet aynen öyle. Bir iki bölüm izlediğim kadarıyla gayet iyiydi, devamı gelmedi sonra...o değil de benim bi ara tüm filmleri baştan sona izlemem lazım... dizileri de...

   Sil
 2. Bollygirl24/1/22 13:09

  Kesinlikle devamını da izlemelisin. Ben de yeni sezonunu bekliyorum heyecanla.

  YanıtlaSil
BU HABER HAKKINDAKİ DÜŞÜNCELERİNİZ NELER ?