Düğünlerinden Bugüne En Harika Fotoğraflarla Vicky Kaushal ve Katrina Kaif Çifti!

Katrina Kaif ve Vicky Kaushal, 9 Aralık 2021'de Rajasthan'da aile üyeleri ve yakın arkadaşlarının huzurunda evlendi. Gelin ve damat balayı için Maldivler'e gitmişti ayrıca. Musmutlu evliliklerine dair düğünlerinden bugüne güzel fotoğraflar bizler için derlendi.
Halkın Önüne İlk Çıkış
Katrina Kaif ve Vicky Kaushal balayından döndüklerinde çift, Mumbai havaalanında magazinciler tarafından gözardı edilmedi. Havaalanının dışında toplanan magazincilere el sallarken görüldüler. Katrina, çarpıcı bir etnik elbise giydi. Uzun saçlarını açık bıraktı. Kırmızı bilezikler ve büyük küpeler de takmıştı. Vicky beyaz bir gömlek ve bej pantolonla görüldü. Çok tatlılar!


Musmutlu Yıllar!
Vicky Kaushal ve Katrina Kaif evlendikten sonra ilk Noellerini kutladılar. 'Uri' oyuncusu, hayranlarına kutlamasından bir fotoğraf bıraktı sağ olsun. Resimde, Vicky ve Katrina kameraya poz verirken birbirlerine sarılırlarken görülüyorlar. İyi aydınlatılmış bir Noel ağacının önünde durmuş, malum kıyafetleri giymişlerdi.

Sarılmalar Falan
Birkaç gün önce Vicky, yaklaşmakta olan filmini çekmek için Indore'a gitti. Eşi Katrina, Vicky'yi bırakmak için havaalanına geldi. Oyuncu, yılbaşı gecesini 'Tiger' aktrisiyle geçirmek için Mumbai'ye dönmüştü. Havaalanından alınan fotoğraflarda Katrina'nın turuncu renkli ipek bir takım giydiği, Vicky ise hardallı bir gömlek, mavi kot pantolon ve bir şapka taktığı görüldü. Katrina kocişine sarılıyordu. Havaalanındaki kısa romantik anları sosyal medyada viral oldu. Olacak tabii, olsun diye evlensinler dedik.


Birinci Aydönümleri
Evliliklerinin bir ayını kutlamak için Katrina, kocası Vicky Kaushal ile duygusal bir fotoğraf paylaştı. Bu resimde Katrina, Vicky'ye sarılırken gülümsüyor. Vicky uzun kollu mavi bir tişört giyerken Katrina'ı makyajsız görüyoruz. 


İlk Kutlama

Katrina Kaif ve Vicky Kaushal'ın evlilikten sonraki ilk Lohri'si aşk ve kahkaha üzerineydi. Çift, festival boyunca şenlik ateşini izlerken birbirlerinin kollarına sarılmış halde görüldü. Oyuncu, siyah bir ceketle kırmızı bir kurta giyiyordu. Vicky, zeytin yeşili bir ceketle eşleştirilmiş mor bir tişört ve pantolon giydi.


Kaynak: 
https://timesofindia.indiatimes.com/entertainment/hindi/bollywood/news/these-photos-of-katrina-kaif-and-vicky-kaushal-prove-that-they-are-high-on-marital-bliss/photostory/88931311.cms?picid=88931319


Yorumlar

BU HABER HAKKINDAKİ DÜŞÜNCELERİNİZ NELER ?