Eski Çiftimiz Yeni Bir Projede Bir Araya Geliyor

Kiran Rao, on yıldan uzun bir süre önce Dhobi Ghat filmiyle ilk yönetmenlik denemesini yapmıştı. Şu anda, yapımcı ikinci yönetmenliği üzerinde çalışıyor. Bildirildiğine göre, Rao, ikinci yönetmenliğinin çekimlerine geçen hafta sonu Pune yakınlarındaki bir kasabada başladı.
Mid-Day'deki haberlere göre, Kiran Rao'nun ikinci filmi, Arthouse filmi olarak adlandırılan Dhobi Ghat'ın aksine bir dram-komedi olacak. Kiran'ın eski kocası Aamir Khan, girişimin yapımcılığını yapacak. Raporlara göre, film kitlesel bir film olarak adlandırılıyor ve Aamir, senaryo kendisine anlatıldıktan sonra yapımcı olarak ekibe katılmayı hemen kabul etti.
Raporlara göre, film Sneha Desai'nin senaryosuyla Biplab Goswami tarafından yazılıyor ve hikaye üç karakter etrafında dönüyor. Jamtara'dan Sparsh Shrivastav: Sabka Number Ayega şöhreti, Qurbaan Hua şöhretinden Pratibha Rant ve 15 yaşındaki Nitanshi Goel filmde üç başrolü oynayacak. Hmm, ben tanımıyorum.
Filmin ilk programı 20 Ocak'a kadar devam edecek ve film Maharashtra'daki farklı kasabalarda çekilecek. Rao, filmin çekimlerini Nisan ayına kadar tamamlamayı planlıyor. Besteci Ram Sampath ve söz yazarı Amitabh Bhattacharya da bu projede çalışacak. Hadi bakalım, eski evli çiftimizi aynı projede bir araya gelmiş görmek...

Kaynak: https://www.bollywoodhungama.com/news/bollywood/kiran-rao-starts-shooting-for-her-second-directorial-aamir-khan-to-produce/

Yorumlar

BU HABER HAKKINDAKİ DÜŞÜNCELERİNİZ NELER ?