Gauri Khan Yıldız Eşi Olmaktan Rahatsızlık Duyuyor

Bollywood'un olmazsa olmazı, zorlasan tek başına idare edecek olan Shah Rukh Khan ve eşi Gauri Khan, sektörün güçlü bir çifti olmuştur. Hastalıkta sağlıkta birlikte oldular. SRK sektörde büyük başarı sağlarken, Gauri de başarılı bir girişimci oldu. İç mimar olarak haklı olarak bir isim kazandı.

Herkes bu çifti sevse de, Gauri, kısmen 'yıldız eşi' olmaktan dolayı rahatsızlık duyuyormuş. Açıkçası, sadece bu şekilde bilinmek istemiyormuş. Tabii, kendisini başarılarıyla da tanımak lazım.
Gauri Khan bir keresinde Koffee With Karan bölümündeydi, burada tüm yıldız eşlerinin nasıl kaçtığını ve kendisinin de aynı şeyi planladığını anlattı. IBTimes tarafından bildirildiği üzere, film yapımcısı ona en büyük süperstar eşinin kim olduğunu sorduğunda, kimi aradığında, Gauri şöyle dedi: "Biliyorsunuz, mesele şu ki çoğu eş kaçtı ya da kaçmayı planlıyor. Ben dahil." Abartma yengem, ne kaçması ya. SRK o SRK.
Başarılı film yapımcısı Karan, daha sonra "Mutlu bir evliliğiniz var ama." dedi. Kız nazardan sakla. Aman diyim yengem sen de şükret.

Kaynak: https://www.koimoi.com/bollywood-news/gauri-khan-once-mocked-bollywood-wives-said-shed-leave-shah-rukh-khan-too-most-wives-have-run-away-or-are-planning-to/

Yorumlar

  1. Koskoca 30 yıllık evlilik maşallah diyelim. Ne kral parayı görüp eşini bırakmış ne eşi kıskançlık yapmış daha nice beraber senelerine

    YanıtlaSil
BU HABER HAKKINDAKİ DÜŞÜNCELERİNİZ NELER ?