Gehraiyaan İçin Yeni Çıkış Tarihi Belli Oldu

Shakun Batra'nın yönettiği merakla beklenen film Gehraiyaan için yeni bir çıkış tarihi var. Başrollerini Deepika Padukone, Siddhant Chaturvedi, Ananya Panday ve Dhairya Karwa'nın paylaştığı film, şimdi 11 Şubat 2022 Sevgililer Günü haftasonunda vizyona girecek. (e direkt 14 Şubat'a koysaydınız) Duyuru çarşamba günü Karan Johar tarafından oyuncuların yer aldığı bir dizi yeni afişle yapıldı.
Pek yetenekli abimiz Shakun Batra'nın yönettiği, çok beklenen film, karmaşık modern ilişkilerin yüzeyine ve derinine odaklanıyor, yetişkinlik, salıverme ve birinin yaşam yolunun kontrolünü ele alıyor. Başrol oyuncusu Deepika Padukone'un doğum gününün özel vesilesiyle sunulan yeni yayınlanan posterler arasında başrol için bireysel karakter posterleri, Deepika ve Siddhant'ın yer aldığı iç açıcı bir poster ve başrollerle birlikte bir topluluk posteri yer alıyor. Filmle ilgili merak ve merak uyandıran afişler, bu ilişki dramasından beklenebilecek şeylerle izleyiciyi kızdırıyor. Posterler ilk olarak bunu hayranlarına ithaf eden Deepika Padukone tarafından paylaşıldı. "Bu özel günde, bana gösterdiğin tüm sabır ve sevgi için bir hediye."
Film, fragmanını izleyenler tarafından beğeniyle karşılandı. Umarız güzel bir film olur! En azından Karan'ın son zamanlarda yaptığı aynı türden filmlere nazaran.

Yorumlar

BU HABER HAKKINDAKİ DÜŞÜNCELERİNİZ NELER ?