Hrithik Roshan Doğum Gününde Hayranlarına Bir Sürpriz Yapacak

Hrithik Roshan, Bollywood sektörünün en sevilen ve övülen oyuncularından birisi. Kendisi, sadece oyunculuk yeteneğiyle değil, dans etme ve şarkı söyleme yeteneğiyle de büyük bir hayran kitlesine sahip. Kendisi iki güne inşallah bir yaş daha yaşlanacak.

Son zamanlarda bazı haberler, aktörün 48. doğum gününde hayranları için büyük bir duyuru yapacağını ortaya koydu.
BollywoodLife'ın haberine göre bu yıl 48. yaş gününü kutlayacak olan Hrithik Roshan, büyük gününde hayranlarına büyük bir sürpriz yapmaya karar verdi. Sürprizin ne olacağını henüz kimse bilmese de oyuncuya yakın birkaç kaynak bazı ipuçları verdi. Tam olarak kesin olmamakla birlikte tabii ki.
Hrithik Roshan'a yakın kaynaklardan biri, BL'ye şunları söyledi: "Hrithik bu duyuru için çok heyecanlı ve birkaç gündür üzerinde çalışıyor. Ancak, hayranlarının gününü aydınlatacağı güvencesiyle duyuruyu son derece gizli tuttu. Hrithik, etrafındaki heyecanı sürdürmek istediği için duyuruyu ifşa etmek istemiyor ve bu nedenle çok yakınlarını bu konuda bilgilendirdi.''
Oyuncuya yakın olan bir diğer kaynak, ''Hrithik, tüm sosyal konularla ilgili ve hatta birçok hayır işi yapar. Ama bu şeyleri gizli tutmayı sevdiği için bunu kamuya ifşa etmeyin. Ancak bu sefer sosyal bir amaç ilan edecek ve hatta hayranlarını ona yakından katılmaya teşvik edecek. Bu covid 19 krizinde insanlara yardımcı olacak bir şey başlatacak.'' dedi. Meraklandırdın bak şimdi cimcime. Ayrıca bu konuda, Salman Khan'ın izini takip ettiği söyleniyor. Doğum gününde sürpriz yapma konusunda.

Kaynak: https://www.koimoi.com/bollywood-news/hrithik-roshan-to-follow-the-footsteps-of-salman-khan-by-announcing-social-cause-initiative-on-his-birthday/

Yorumlar

BU HABER HAKKINDAKİ DÜŞÜNCELERİNİZ NELER ?