Hrithik Roshan Pathan ve Tiger 3 Filmlerinin Bir Parçası Olacak Mı?

Shah Rukh Khan, Deepika Padukone ve John Abraham'ın yer aldığı efsane kadrolu aksiyon gerilim filmi Pathan'ın çekimleri tamamlanmak üzere ve şu anda Hrithik Roshan'ın bu Siddharth Anand filminin bir parçası olmadığı açık. Hrithik'in Pathan'da, War karakteri Kabir olarak görüneceği medya çevrelerinde güçlü olsa da, bir kaynak sadece Salman Khan'ın Tiger olarak katılacağını doğruluyor.
Tiger 3'e katılma konusunda ise şaşırtıcı bir şekilde kaynak, "Hayır, o bir parçası değil. Aditya Chopra ona casus evreninin bir parçası olma teklifini sunsa da henüz geri dönmedi. Ona Pathan teklif edildi, ona Tiger 3 de teklif edildi. Ama Hrithik Roshan'dan da yeşil ışık gelmedi. Bugün olduğu gibi, casus evrenine Tiger olarak Salman Khan öncülük edecek ve Shah Rukh Khan Pathan olarak katılacak."
Kadın karakterlere gelirsek, "Evet evet kesinlikle. Hem Katrina Kaif hem de Deepika Padukone de bu evrenin bir parçası olacak. Katrina ISI ajanı Zoya'yı oynarken, Deepika Padukone Pathan'da özel ajan olarak görülecek. Şu anda bu evrende Salman, Katrina, Shah Rukh ve Deepika var." diye yanıtladı kaynak.
Peki o zaman Hrithik Roshan'a ne olacak? "Senaryo gerçekleştiğinde bağımsız olarak War serisinin bir parçası olmaya devam edecek. Aditya Chopra, Bollywood'un en büyük evrenini yaratmaya tamamen yatırım yaptığı için önümüzdeki 3 yıl boyunca hiçbir şey hazır değil. Pathan ve Tiger 3'ten sonra, Mega iki kahramanlık bir projede Pathan ve Tiger'ı birleştirmeyi planlıyor."
Hmmm, bak bu heyecanlı işte. Hepsinin bir arada olduğunu düşünmek..!

Yorumlar

BU HABER HAKKINDAKİ DÜŞÜNCELERİNİZ NELER ?