İki Güçlü Kadın Risk Almıyor ve Dijital Platforma Yöneliyor

Pandemi çıktığından beri, OTT platformlarında (dijital) içerik yayınlamada büyük bir patlama oldu. Ülkenin çoğu yerinde sinema salonlarının kapanmasıyla birlikte birçok film yapımcısı, daha iyi bir izleyici kitlesi için filmlerinin OTT'de yayınlanmasını tercih ediyor artık. Gişe riskleri de ortadan kalkmış oluyor böylelikle. Geçen yıl, vizyona girmemesine rağmen gerçekten başarılı olan çeşitli büyük bütçeli filmlere tanık olduk. Başarılı oyuncu Vidya Balan da Amazon Prime Video'da Shakuntala Devi: The Human Computer ve Sherni filmleri için arka arkaya dijital platformu seçti. Şimdi, son derece bulaşıcı yeni COVID varyantı nedeniyle çoğu eyalette sinemaların tekrar kapanmasıyla birlikte Vidya, bir sonraki projesi Jalsa için bir kez daha dijital alanı seçmeye karar verdi.
Bir web portalı tarafından hazırlanan bir rapora göre, Vidya Balan'ın Jalsa'sının ana tiyatro yayınını atladığı ve doğrudan Amazon Prime Video'da prömiyer yapacağı öğrenildi. Vikram Malhotra prodüksiyonundan çıkan film, küresel yayın devi üzerinde doğrudan web'e yayınlamayı tercih eden ardışık üçüncü Vidya Balan filmi. Raporda ayrıca, Vidya Balan'ın önceki filmleri Shakuntala Devi ve Sherni'nin platformdan bağımsız olarak izleyicilerin kalbini kazanmayı başardığı için artık OTT'nin piyasaya sürülmesi konusunda şüpheci olmadığını ileri sürüyor. Filmin Mart 2022'de Amazon Prime Video'da gösterime girmesi bekleniyor.
Jalsa, toplumdaki sınıf farklılıkları hakkında bir sosyal drama gerilim filmi ve Vidya Balan'ın güçlü sanatçı Shefali Shah ile ekran alanını paylaştığı görülüyor. Filmde, Vidya bir TV haber spikeri rolünü oynarken, Shefali hizmetçisinin karakterini canlandırıyor. İkisini de severim. Umarım güzel bir proje olur!

Yorumlar

BU HABER HAKKINDAKİ DÜŞÜNCELERİNİZ NELER ?