İyi Ki Doğdun Hrithik Roshan!

Hrithik Roshan bugün bir yaş daha aldı! Öncelikle kendisine buradan iyi dileklerimizi iletelim efsanevi oyuncuya.
Doğum gününde hayranları, Bollywood'un Yunan Tanrısı'na sevgi yağdırmak için sosyal medya hesaplarını kullandılar her zamanki gibi. Bollywood yıldızları da aynı şekilde pek çok güzel sözler paylaştılar. 
'Fighter' film rol arkadaşı Anil Kapoor, onunla bazı geçmişe ait fotoğrafları paylaştı ve şöyle yazdı: ''Hrithik, ender bir aktör türüne aitsin. Bir oyuncunun emrindeki ana araçlardan birini - vücudunu ve yüzünü - bilemek için yukarıda ve öteye gittiğinizi gördüm... (mecazi) Her zaman beklentilerin ötesinde bir performans sergiliyorsun ve Fighter'da seninle ekran alanını paylaşmak mutlak bir zevk olacak ... İleriye bakmak Duggu .. Doğum günün kutlu olsun 🥳 @hrithikroshan''.
Hrithik'in eski eşi Sussanne Khan özel bir gönderi paylaştı. Oyuncu ve iki oğlunun yer aldığı bir video yayınladı. ''İyi ki doğdun 🥳🎈🎈🎁 Sen harika bir babasın.. Ray ve Ridz sana sahip olduğu için çok şanslı.. Tüm hayallerin ve dileklerin bugün ve her zaman gerçek olsun 😁♥️🥳 🤗🌟🌟 biggg sarıl! #fathersongoals'' yazdı.
Anushka Sharma, Shahid Kapoor, Vicky Kaushal, Katrina Kaif, Rakul Preet Singh, Bhumi Pednekar ve daha birçok oyuncunun tatlı notalarla birlikte fotoğraflarını yayınladı. Hepsine linkten ulaşabilirsiniz.

Yorumlar

BU HABER HAKKINDAKİ DÜŞÜNCELERİNİZ NELER ?