Kangana Ranaut Bu Kez De Shahid Kapoor'dan Bıkmış!

Bollywood'un tartışmaya pek açık kraliçesi Kangana Ranaut, aklından geçenleri söylemekten asla geri durmayan tek aktris. Kangana, Bollywood'dun geri kalanıyla iyi geçinmediği ve zaman zaman sosyal medya kulpları aracılığıyla veya röportajlar sırasında açıkça onlara kötü yaklaşımlarda bulunması sık gerçekleşen bir durum, siz de biliyorsunuz ki. Neyse, konuşsun, konuşsun da bize de haber çıksın.

Meşhur ablamız biriyle daha pek iyi anlaşamıyormuş. Kim mi? Shahid Kapoor yakışıklımız. Oyuncu bir keresinde Kabir Singh oyuncusundan oldukça bıktığını açıklamıştı. Sebebi aşağıda.
Kangana Ranaut ve Shahid Kapoor, Vishal Bhardwaj'ın 2017 savaş/romantik filmi Rangoon'da birlikte ekran alanını paylaştılar. O yıl, Shahid ve Kangana'nın karşı karşıya geldiği söylentileri dolaşıyordu ve filmin çekimleri sırasında ikisi arasındaki soğuk savaş başladı.
Bununla birlikte, Shahid Kapoor her zaman kendisi ve Kangana Ranaut arasında her şeyin yolunda olduğunu iddia ederken, oyuncu bir röportaj sırasında Jab We Met oyuncusu hakkında nefret ettiği şeylerden birini paylaşmıştı. Oyuncu ayrıca onunla kalmanın tam bir 'kabus' olduğunu iddia etti.
Mid-Day ile yaptığı röportajda Kangana, ''Küçük derme çatma bir kulübenin dikildiği uzak bir yerde çekim yapıyorduk. Shahid ve ben kulübeleri kendi ekiplerimizle paylaşıyorduk. Her sabah bu çılgın hip-hop müziğiyle uyanırdım. Ve hoparlörlerden patlayan çılgın trans ve tekno şarkılarını dinleyerek egzersiz yapardı. Bıktım ve ayrılmak istedim. Kulübeyi Shahid ile paylaşmak bir kabustu!'' Kız böyle diyeceğine dikizleyeydin ya adamı 😂😂😂

Kaynak: https://www.koimoi.com/bollywood-news/when-kangana-ranaut-shared-cottage-with-shahid-kapoor-called-it-as-a-nightmare-saying-i-was-fed-up/

Yorumlar

BU HABER HAKKINDAKİ DÜŞÜNCELERİNİZ NELER ?