Kareena Kapoor Khan ve Hrithik Roshan Yıllar Sonra Bir Filmde Mi Oynayacak?

Bazı filmler gişede pek iyi sonuç vermez, ancak başroldeki çiftler kalplerimizde iz bırakır. Böyle bir film, Main Prem Ki Deewani Hoon'da Hrithik Roshan ve Kareena Kapoor Khan'dı. Film için görüşler biraz tartışmalı ancak bu ikilinin uyumunu herkes sevmişti.

Çoğu kişinin bildiği gibi, Hrithik ve Bebo en son Main Prem Ki Deewani Hoon'da görüldü. İkili daha önce Kabhi Khushi Kabhie Gham, Yaadein, Mujhse Dosti Karoge gibi birçok filmde birlikte çalışmıştı. Hayranlar filmde birlikte olmalarını sevdi ve çoğu kişi ekrandaki ikilinin neden tekrar işbirliği yaptığını merak etti.
Görünüşe göre dilekler sonunda gerçek oluyor. Bollywood Life'a göre Kareena Kapoor Khan ve Hrithik Roshan'a birlikte, heyecan verici bir proje teklif edildi. "Hrithik ve Kareena, ünlü bir film yapımcısı tarafından birlikte bir film için anlaştılar ve filmin yapımcılığını Junglee Pictures üstlenecek. Filmin adı Ulaj ve film daha başlangıç aşamasında. Aslında, yapımcı birkaç gün içinde senaryo okuması için Bebo ile buluşacak ve ancak o zaman her şeyi sonuçlandıracak.'' dendi.
Rapor şunları ekliyor: ''Hrithik henüz müsait olup olmadığı konusunda hemfikir değil. Bu iki yıldız ancak 'evet' derse, yapımcı bütçeleme sürecini başlatacak. Büyük bütçeli bir film olacak ve çekimlerin çoğu Mumbai'de yapılacak. Ama şu anda hiçbir şey somut değil.'' Yalan haber olma ihtimalini de düşünmedim değil. Yine de bilgilendirmiş olalım.

Kaynak: https://www.koimoi.com/bollywood-news/hrithik-roshan-kareena-kapoor-khan-offered-a-film-together-to-recreate-main-prem-ki-deewani-hoon-magic/

Yorumlar

  1. Sweetheart 🦋27/1/22 11:53

    Olursa efsane olmaz mi ya�� ama ikilinin arası bozuk diye biliyorum

    YanıtlaSil
BU HABER HAKKINDAKİ DÜŞÜNCELERİNİZ NELER ?