Laal Singh Chaddha Artık Kesin Olarak 14 Nisan 2022'de Yayınlanacak!

Pek çok gecikmenin ardından Aamir Khan ve Kareena Kapoor Khan'ın başrol oyuncusu olduğu Laal Singh Chaddha filminin sinema çıkış tarihi olarak 14 Nisan 2022'de karar kılındı kesin olarak. Ancak geçtiğimiz günlerde filmin ileri bir tarihe erteleneceği yönünde haberler gelmeye başlamıştı. Yapımcıların aynı gün vizyona girecek olan pan-Hindistan filmi KGF 2 ile bir çakışmadan kaçınmak istedikleri bildiriliyordu.

Ancak Aamir Khan Productions, cuma günü yayınlanacağı tarihte bir değişiklik olmayacağına dair resmi bir açıklama yayınlayınca söylentilere son noktayı koymuş oldu. "Aamir Khan Productions'tan Laal Singh Chaddha'nın vizyon tarihi, bazı yanıltıcı hikayelerin aksine Baisakhi, 14 Nisan 2022. Bu filmi yapma yolculuğumuzda bize destek olan herkese bir kez daha teşekkür etmek istiyoruz; Yapımcılığı Vicaom18 Studios ve Aamir Khan Productions, yönetmenliği Advait Chandan, müziği Pritam, sözleri Amitabh Bhattacharya'ya aittir. Filmin uyarlaması Atul Kulkarni tarafından yapılmıştır."
Aamir Khan bir röportajında, Laal Singh Chadda'nın çıkış tarihini açıklamadan önce KGF ekibinden bolca özür dilediğini ortaya koydu. "Onlara yazdım ve durumumu anlattım. Onlara karantinanın tüm yapımcılar için işleri nasıl zorlaştırdığını anlattım. Ayrıca filmim için Baisakhi'nin yayın için ideal olacağını açıkladım. Benim bakış açımı anladılar ve aynı gün vizyona girmelerine rağmen benden devam etmemi isteyecek kadar iyilerdi.'' dedi.

Kaynak: https://www.bollywoodhungama.com/news/bollywood/aamir-khan-starrer-laal-singh-chaddha-release-april-14-no-change-release-date/

Yorumlar

BU HABER HAKKINDAKİ DÜŞÜNCELERİNİZ NELER ?