Müzenin En Çok Öpülen 10 Kişisi Arasında Yer Alarak Shah Rukh Khan'ı Geride Bıraktı

Hrithik Roshan, sadece süper hit filmleriyle değil, aynı zamanda bakımlı fiziği ve dans becerileriyle de her zaman Bollywood'un en popüler oyuncularından biri olmuştur. Madame Tussauds London'daki heykeli, Bollywood meraklıları ve Hintli turistler için önemli bir cazibe merkezi. Kendisi, müzede heykeli en çok öpülen 10 oyuncudan biriymiş. İlginç bir haber.
2013 yılında, bir DNA raporu, Hrithik Roshan'ın, ilk çıkışından sadece bir yıl sonra, Madame Tussauds London'ın en çok öpülen ilk 10 balmumu heykelinden biri olduğunu belirtti. Yayına yakın bir kaynak, oyuncunun listede yer almak için birçok tanınmış Hollywood yıldızını da geçtiğini ayrıca belirtiyor. Bu insanların yaklaşık yüzde 80'i kadın ve çocukken, geri kalanı farklı yaş gruplarından erkeklerdi. Adamın hayranı çok, dağılın.
DNA'ya yakın bir kaynak onlara 2013'te Hrithik Roshan'ın geçen yıl listede yer alan Shah Rukh Khan'ı bile geride bıraktığını söyledi. Bak bu daha da ilginç. ''Madame Tussauds her yıl müzelerinde en çok öpülen 10 heykelin listesini yayınlıyor.'Geçen yıl, SRK'nin heykeli ilk 10 arasındaydı. Bu yıl resmi basın açıklaması henüz gelmedi. Araştırmaları, Hrithik'in en çok öpülen ilk 10 heykel arasında olduğunu gösteriyor."
Kendisi çok cazibeli bir bey sonuçta. Hak ediyor. SRK'yi geçmesine şaşırdım sadece.

Yorumlar

 1. Sanırım hrithik'i çekici bulmayan tek kişi benim aksine çok kaba geliyor gözüme ama Srk için aynı şeyi söyleyemem maşallahı var kralın

  YanıtlaSil
  Yanıtlar
  1. Kralı söylemeye gerek bile yok.
   Hrithik'in kendine göre acayip bir cazibesi var aslında ama benim de pek tarzım olduğu söylenemez.

   Sil
BU HABER HAKKINDAKİ DÜŞÜNCELERİNİZ NELER ?