Neden Bu Kadar Yakınsın? Yoksa Akrabası Mısın?

Aamir Khan'ın kızı Ira Khan, henüz Bollywood'daki ilk çıkışını yapmadı -yapacağını da sanmıyorum, Bollywood'a adım atmak istediğini düşünmüyorum nedense- ancak şimdiden birçok insan, hakkında konuşuyor. Sosyal medyada oldukça aktif ve fitness eğitmeni olan Nupur Shikhare ile olan ilişkisi çok ses getiriyor. Normal bir ilişki işte, neyi ses getiriyorsa.
Ira, sosyal medya hesabında sık sık duygusal fotoğraflarını paylaşıyor. Fotoğrafları internette pek bir viral oluyor. Ancak geçtiğimiz günlerde manşetlere çıkan, fotoğrafları olmadı; Instagram gönderilerinden birinin yorumlar bölümünde onunla ilgili eğlenceli bir konuşma.
Ira Khan, Instagram gönderilerinden birinin yorum bölümünde bir kullanıcının "Neden sana bu denli yakın? Akrabanız mı?'' sorusuna başka bir kullanıcı, ''Onlar baba-kız'' yanıtını verdi. Daha sonra üçüncü bir kullanıcı sohbete katıldı ve "Dostum, o Aamir Khan'ın kızı. Onaylamak için her zaman Google'da kontrol edebilirsiniz." dedi. Cidden hayatımda gördüğüm en saçma ve komik yorumlardan birisi. Kızın babasının Aamir olduğunu bile bilmiyor ama takipçisi. 

Yorumlar

BU HABER HAKKINDAKİ DÜŞÜNCELERİNİZ NELER ?