Pathan Bir Kez Daha Ertelendi!

Shah Rukh Khan, geçen yıl kişisel yaşamındaki bir zorluktan profesyonelliğe kadar pek çok konuda manşetlerde yer aldı; oyuncu, birçok şey için haberlerde gündemdi. Bu arada, oyuncu Pathan'la neredeyse iki yıl geçirdikten sonra beyazperdeye geri dönüş yapacak sonunda. Birçok engelden geçtikten sonra, filmin çekim programı İspanya'da COVID'nin yükselişi nedeniyle bir kez daha ertelendi. Haydi bakalım...

Free Press Journal'ın raporlarına göre, Shah Rukh Khan'ın başrol oyuncusu olduğu film Pathan, ekibin filmin bazı önemli bölümlerini çekmesi gereken İspanya'da en son varyant OMICRON nedeniyle COVID vakaları arttığından büyük bir engelle karşı karşıya. Ekip, başlangıçta Ekim ayında çekim yapmayı planlıyordu ancak SRK'nın kişisel meselesi nedeniyle süresiz olarak ertelenmişti ve şimdi virüs, bu ertelenmenin bir diğer sebebi konumunda.
Gelişmeye yakın bir kaynak, "Pathan için çekim ilk olarak Ekim ayında İspanya'da yapılacaktı ve burada bazı aksiyon sahneleri dışında iki şarkı çekilecekti. Ancak bu, Shah Rukh Khan'ın oğlu Aryan aleyhindeki dava nedeniyle ara vermek zorunda kalması gibi olmayacaktı. Ancak şimdi, Ocak ayında, İspanya'daki Covid-19 vakaları tüm zamanların en yüksek seviyesinde."
Kaynak ayrıca, "Pathan yapımcıları, şarkıların ve bazı bölümlerin üç haftadan biraz fazla bir süre içinde resmedileceği şekilde Shah Rukh Khan ve Deepika Padukone ile istişare ettikten sonra programı Şubat'a ertelemeyi düşünüyorlar."

Kaynak: https://www.koimoi.com/bollywood-news/pathan-release-date-postponed-yet-again-as-the-shah-rukh-khan-starrers-shoot-gets-delayed/

Yorumlar

BU HABER HAKKINDAKİ DÜŞÜNCELERİNİZ NELER ?