Pathan Yüzünden Tiger 3'ün De Ertelenme Olasılığı Var

Kasım 2020'de Shah Rukh Khan, Sidharth Anand'ın yönettiği Pathan'la birlikte Deepika Padukone ile birlikte setlere geri döndü. Film büyük ölçüde Mumbai'deki Yash Raj Stüdyolarında çekildi ve ekip, görüntüleri gerçek mekanlarda birleştirmek için günümüz teknolojisini kullanmayı planlıyor. Çekimlere başlanması neredeyse 14 ay oldu ve yaklaşık 25 gün süren çekimler hala askıda.
Bollywood Hungama'ya bilgi veren bir kaynak, "Pathan herkes için zorlayıcı bir filmdi, çünkü tüm planlamaya rağmen çekimler şu ya da bu nedenle ertelenmeye devam etti - Covid korkusundan kişisel yaşamdaki sorunlara ve yaralanmalara kadar-" . Ekip şimdi filmi Mart 2022'ye kadar tamamlamayı düşünüyor.
"Pathan Mart ayına kadar tamamlanırsa, Yash Raj Films'in post prodüksiyon sürecini tamamlaması ve filmi yalnızca 2022'nin sonunda yayınlaması yaklaşık dört ila beş ay sürecek. Bu da Salman Khan'ın Tiger 3'ünün gecikmesine neden oluyor. Maneesh Sharma yönetmenliğindeki film, Pathan gelene kadar yayınlanamaz, çünkü iki hikaye birbiriyle bağlantılı. Yani Tiger 3 çekimi Mart 2021'de başlarken, Pathan'dan 3 ay sonra gelecek bir film olarak planlanmıştı.Tiger 3'ün çekimleri 2. dalganın neden olduğu küçük gecikmelerle aşağı yukarı kesintisizdi. Film şimdi Ocak 2022'ye kadar bitecek ve gerçek mekanlarda çekilecek. VFX cephesinde (görüntülerle ilgili yapılan ayarlamalar) yapılması gerekiyor. Yapımcılar Tiger'ın son düzenlemesini 2022 yazına kadar çıkarabilirler, ancak asıl sorun Pathan'da."
Aditya Chopra, Pathan'ı 2 Ekim'de ve Tiger 3'ü Noel'de yayınlamayı planlıyor, ancak bundan sonra ne olacağını yalnızca zaman gösterecek. Halihazırda duyurulan filmlerin vizyon takvimindeki bir başka gecikme, her iki büyükler de 2023'e itilebileceğinden her şeyi değiştirebilir. Bekleyelim ve görelim bakalım.

Yorumlar

BU HABER HAKKINDAKİ DÜŞÜNCELERİNİZ NELER ?