Priyanka Chopra Taşıyıcı Annelik Fikri Yüzünden Sertçe Eleştiriliyor!

Priyanka Chopra, Bollywood'un en ünlü sanatçılarından birisi. Baywatch ve The Matrix Resurrections gibi filmlerle küresel bir sansasyon haline geldi ve son zamanlarda taşıyıcı annelik yoluyla kocası Nick Jonas ile bir bebeği memnuniyetle karşıladığını açıkladıktan sonra manşetlerde yer aldı bir önceki haberimizde yayınladığımız gibi. Gönderisi interneti ikiye bölmüş gibi görünüyor, ancak birkaç kişi doğal süreç yerine taşıyıcı anneliği seçtiği için onu yadırgamaya başladığında hayranları ünlü oyuncuya destek çıktı.

Taşıyıcı annelik fikrine tamamen karşı gibi görünen bazı kimseler bu durumdan hiç memnun kalmadı. Sürecin tıbbi sorunları olan insanlar için geliştirildiği ve bu nedenle seçiminin sorgulanması gerektiği görüşündeydiler. Taslima Nasreen adlı yazar ve kendini feminist ilan eden bir kişi de PC'ye karşı tweet atarak internette büyük bir kargaşaya neden oldu.
''Taşıyıcı annelik sadece etik dışı değil, aynı zamanda ahlaksızlıktır ve suçtur.'' diye yazdı birisi. Bir diğeri, ''#Taşıyıcıannelik #Hindistan'ın kültürü değil, #Bollywood ve #PARA fikirli çiftler kültürümüzü yok ediyor.'' dedi.
Ancak, bazılarıysa Priyanka Chopra'ya destek vermek için hızlı davrandılar ve bunun onun seçimi olduğunu ve diğerlerinin bu konuda söz sahibi olmaması gerektiğini vurguladılar. 
''Taşıyıcı annelik hakkındaki fikrim ne olursa olsun, yeni doğan çocuğumu eve getirmeyi ve sevgi yerine sonsuz nefret almayı hayal edemiyorum. Bu sadece ajans sahibi ünlü kadınların ödemesi gereken bir bedel. SRK veya Aamir gibi adamlar bununla yüzleşmedi.'' Bir internet kullanıcısı da böyle söylüyor.

Kaynak: https://www.koimoi.com/bollywood-news/priyanka-chopra-supporter-says-men-like-shah-rukh-khan-aamir-khan-didnt-face-this/

Yorumlar

 1. Sweetheart 🦋23/1/22 21:15

  Srk ve Aamirin eşlerinin yaşlı olduğunu düşününce ama belkide, çiftin problemleri vardır kim bile bilir her kesin herseyin sadece medyada olduğu gibi olduğunu sanması beni deli ediyor

  YanıtlaSil
  Yanıtlar
  1. Şahsi görüş söz konusu. Kim ne derse desin zaten sanmıyorum umursadıklarını da.

   Sil
 2. Doğrudur yanlıştır bilemem ama Hint halkı da bir şey olsa da linçlesek diye bekliyor resmen.

  YanıtlaSil
BU HABER HAKKINDAKİ DÜŞÜNCELERİNİZ NELER ?