Rajkummar Rao'nun Yer Alacağı Dizi Hayranları Heyecanlandırıyor

Etkileyici bir film ve dizi serisiyle Raj & DK olarak da bilinen Raj Nidimoru & Krishna D.K.'nin çok fazla tanıtıma ve övgüye ihtiyacı yok. İnanılmaz yetenekli yazar-yönetmen ikilisinin kusursuz bir çalışması var ve şimdi D2R Films prodüksiyonu altındaki ilginç Guns & Gulaabs dizisiyle Netflix ile ortaklıklarını başlatacaklar. Bu ikilinin adını da pek sık duyar oldum son zamanlarda.
Dünyanın uyumsuzlarından ilham alan Guns & Gulaabs, bir suç dünyasında geçen aşkı ve masumiyeti betimleyen bir hikaye. Seri, 90'ların romantizmini bir suç gerilim filmiyle benzersiz bir şekilde harmanlarken, mizah ile de bir araya getiriyor.
Dizi ve Netflix ile işbirlikleri hakkında konuşan Raj & DK, ''Netflix her zaman en yeni içeriği sunan öncü bir hizmet olmuştur ve son girişimimizde onlarla birlikte çalışmaktan büyük heyecan duyuyoruz. Geçen yıl, cevherimiz Cinema Bandi ile Netflix'te harika bir gezinti yaptık. Ve şimdi ilk Netflix dizimiz Guns & Gulaabs üzerinde daha büyük bir işbirliği için sabırsızlanıyoruz. Ülkemizden en iyi oyuncu kadrosu ve ekiple birlikte bu kötü tür karışımını sunmaktan özellikle heyecan duyuyoruz.''
Duyuruyla ilgili ayrıntıları paylaşan Netflix Hindistan Dizi Başkanı Tanya Bami, ''En iyi yaratıcılar Raj Nidimoru ve Krishna D.K. ile  yaratıcı sesleri kadar farklı bir dizi olan Guns and Gulaabs ortak olmaktan mutluluk duyuyoruz. Benzersiz hikaye anlatım tarzlarını Netflix'e taşıyan Raj & DK, romantizmi, suçu ve ikilinin imzası olan eşsiz mizahı Hindistan'daki ve dünyadaki izleyicileri büyüleyecek Guns & Gulaabs'ta harmanlıyor."
Daha önceki haberlere göre Rajkummar Rao'nun gelecek dizide rol alacağı doğrulandı. Aynı projenin çekimlerine de başlandı. ''Heyecan verici başlangıçlar. En yetenekli ikili @rajanddk ile çok heyecan verici bir şeye başlayacağım için çok heyecanlıyım. Arkadaşlar izlemeniz için sabırsızlanıyorum. Daha fazlası için bizi izlemeye devam edin.'' diyor Rao.
Rao dışında, Dulquer Salmaan ve Adarsh Gourav'ın yaklaşan dizide rol alacağı söyleniyor. Bana gayet uyumlu geldiler böyle bir konuya sahip dizi için. Hadi görelim bakalım.
Sizin yorumlarınız neler?

Yorumlar

BU HABER HAKKINDAKİ DÜŞÜNCELERİNİZ NELER ?