Ranveer Singh'in İkonik Filminin Devamı Gelebilir

Oyuncu Ranveer Singh, 83 filmindeki performansıyla övgüler almaya devam ediyor haklı olarak ve şu anda bu anlarının da tadını çıkarıyor. Ünlü oyuncu daha önce de 2010 yapımı Band Baaja Baarat filmindeki çıkışından bu yana çeşitli dikkat çekici ve eleştirel beğeni toplayan performanslar sergiledi. Hak ettiğini de düşünüyorum açık konuşmak gerekirse. Ranveer iyi bir oyuncu.

Ranveer ayrıca Rohit Shetty'nin 2018'de yönettiği Simmba filminde ilk kez eğlenceli bir polis denemesine adım attı. Filmde performansı hayranlar tarafından çok sevildi ve şimdiden ikinci bir bölüm hazır gibi görünüyor. Bir haber portalına konuşan Ranveer, Simmba'nın her zaman bir seri olarak tasarlandığını ve devam filminde en sevdiği karakteri tekrar oynamaya her zaman hazır olduğunu belirtti.
Valla Rohit genelde saçma aksiyon yapımlar çekiyor diye gözlemliyorum, o yüzden ben heyecanlanmıyorum Simmba'nın devamı için. Zaten sevdiğim tür de değil. Ama sevenler için güzel bir haber.

Kaynak: https://www.bollywoodhungama.com/news/bollywood/ranveer-singh-confirms-sequel-simaba-says-always-meant-franchise/

Yorumlar

BU HABER HAKKINDAKİ DÜŞÜNCELERİNİZ NELER ?