Ranveer Singh Sektördeki 10 Yılını Tamamlıyor!

Ranveer Singh için Hint sineması dünyasında on yıllık bir yolculuk oldu dün itibari ile. Bollywood'un yükselen yıldızı, bu yolculuğun onun için tatmin edici olduğunu ve 10 yıl öncesinde ise farklı bir insan olduğunu söylüyor.

Ranveer, 2010 yılında 'Band Baaja Baaraat' ile oyunculuğa adım attı ve ardından 'Bajirao Mastani', 'Goliyon Ki Raasleela Ram-Leela', 'Padmaavat', 'Dil Dhadakne Do' gibi bir dizi gişe rekorları kıran filmde rol aldı. 'Simmba', 'Gully Boy' ve '83' de bu filmlerin cabası. Dönüp bakıyorum da Ranveer gerçekten Bollywood'un olmazsa olmazlarından biri olma yolunda ilerliyor. Muazzam.
"On yılımı tamamladım ve bu yolculuk benim en çılgın hayal gücümün ötesindeydi. Oyuncu olma şansına sahip olduğum ve her gün şükranla dolu olduğum için çok minnettarım. Yaşadığımı düşünmek benim için gerçeküstü. Hayallerim için, fırsatlar için çok minnettarım, onlara çok değer veriyorum. Band Baaja Baraat'tan (BBB) '83'e kadar bu 10 yıl nasıl bir yolculuk oldu ve en iyi film yapımcılarıyla çalışma, bir oyuncu olarak repertuarımı gösterme fırsatı bulduğum ve çeşitli türlerde kendi zanaatımı keşfetmek, çok yönlülüğümü sergilediğim için çok mutluyum.''
Ranveer beyimiz, geçirdiği bu 10 yıldan çok tatminkar olduğunu da sözlerine ekliyor.
"Bu yolculuk tatmin ediciydi ama 10 yıl önce farklı bir insandım. 'BBB' ile başladığımda bir gecede hit oldu ve her şeyi yapabileceğimi hissettim. Ama yıllar geçtikçe aslında bilgisi asla tamamlanmayan, oyunculuk hakkında pek bir şey bilmeyen biri gibiydim. Bu işbirliğinden başka ne keşfedebileceğimi görmek için beni yeniden şekillendiren film yapımcılarıyla çalışmak istiyorum. Yeni sesler, yeni türler, yeni film yapımcıları, yeni hikayeler ile çalışmak istiyorum, yeni zorluklar istiyorum."
Ranveer, oyuncu olmanın kendisine şu anda çok fazla "neşe ve tatmin" verdiğini paylaştı. ''Karan Johar ile ilk kez, Alia ile ikinci kez çalışıyorum - bu güzel yeteneklerle işbirliği yapmak için çok heyecanlıyım.'' Rocky aur Rani Ki Prem Kahani'den bahsediyor.

Kaynak: https://timesofindia.indiatimes.com/entertainment/hindi/bollywood/news/ranveer-singh-on-10-years-in-bollywood-grateful-i-got-a-chance-to-become-an-actor/articleshow/88629074.cms

Yorumlar

BU HABER HAKKINDAKİ DÜŞÜNCELERİNİZ NELER ?