Sağlam Kadro Filmleri İçin Dijital Platformu Tercih Ediyor

Shah Rukh Khan'ın prodüksiyon evinin yapımcılığını üstlendiği Love Hostel'de Vikrant Massey (ki üzümlü keklerimden bir tanesidir), Sanya Malhotra ve Bobby Deol'un yer alması bekleniyor. Filmin dijital platformu seçeceği ve şubat ayında vizyona gireceği söyleniyor.

Son rapora göre yapımcılar, filmin hedef kitleye en iyi şekilde ulaşmasını sağlamak konusunda karar vermişler.
Pinkvilla'ya yakın bir kaynak, pandemi nedeniyle gişenin hala toparlanmaya çalıştığını ve 'Love Hostel'in içerik odaklı bir film olduğunu söyledi. Bu nedenle, yapımcılar filmi OTT'de yayınlamaya karar verdiler. Kaynak ayrıca ekibin ürünlerinden emin olduğunu ve Abhishek Bachchan'ın 'Bob Biswas'ı gibi iyi getiriler beklediklerini de sözlerine ekledi.
Raporlar ayrıca Bobby'nin filmde bir antagonisti (kötü-karşı karakteri) oynarken görüleceğini gösteriyor. Ekip, filmin çekimlerine geçen yıl şubat ayında başladı ve Temmuz ayında tamamladı. Shanker Raman tarafından yönetiliyor. Filmin çıkış tarihi ile ilgili resmi açıklama henüz yapılmadı.

Kaynak: https://timesofindia.indiatimes.com/entertainment/hindi/bollywood/news/shah-rukh-khans-love-hostel-starring-bobby-deol-sanya-malhotra-and-vikrant-massey-to-release-on-a-digital-platform/articleshow/89182181.cms

Yorumlar

BU HABER HAKKINDAKİ DÜŞÜNCELERİNİZ NELER ?